Wierzę w Boga. A Ty?

  • Temat zamknięty
  • 2013-01-23, o 22:25
  • 109
  • 26 368
  • 21
  • 22

Re: Wierzę w Boga. A Ty?

Avlime - a czy Ty wierzysz w życie po śmierci ?

RedBlush

Nie.

Na resztę pozwolę sobie odpowiedzieć później, ponieważ niestety jutro idę do pracy

Re: Wierzę w Boga. A Ty?

Ammb - ja także się odwracałam czasem od Boga, na króciutko, ale było obrażanie się , że nie jest tak jak ja chcę, ale po jakimś czasie to się tak ułożyło , że stwierdzałam, że tak miało być, że sytuacja, która mi nie pasowała wyszła mi na dobre.

Re: Wierzę w Boga. A Ty?

Avlime - a czy Ty wierzysz w życie po śmierci ?

RedBlush

Nie.

Na resztę pozwolę sobie odpowiedzieć później, ponieważ niestety jutro idę do pracy

To w co wierzysz? że jak umrzesz to Cię zakopią w ziemi i będziesz spała i się już nigdy nie obudzisz ? Że jak ktoś umiera w Twojej rodzinie to już nigdy tej osoby nie zobaczysz, nie usłyszysz ? wg mnie jaki był by sens odróżniania zła od dobra, staranie się być dobrym człowiekiem na ziemi jeśli nie ma życia po śmierci ? tak sobie,że jak umiera człowiek to żeby ludzie powiedzieli o nim ale był dobry..? też bezsensu, bo oni też umra i ich by miało nie być..

Re: Wierzę w Boga. A Ty?

A co do mnie to jestem przekonana o życiu po śmierci na 100 %

Re: Wierzę w Boga. A Ty?

Ammb - ja także się odwracałam czasem od Boga, na króciutko, ale było obrażanie się , że nie jest tak jak ja chcę, ale po jakimś czasie to się tak ułożyło , że stwierdzałam, że tak miało być, że sytuacja, która mi nie pasowała wyszła mi na dobre.

RedBlush

Aha i już trzecia rzecz o którą tak strasznie prosiłam a została spełniona jednak okazała się porażką, także po tym całkiem zawierzyłam się Bogu, co nie znaczy że nie proszę o pomoc w jakiś sprawach..

Re: Wierzę w Boga. A Ty?

Ale możesz nie wierzyć w Boga i w to, że Cię kocha i Ci wszystko wybacza jak nie chcesz, co nie zmienia faktu, że tak jest;)

klaudusia0807

Dla Ciebie jest a dla mnie nie ma i przestan mi narzucac swoja wiare

Re: Wierzę w Boga. A Ty?

"Uwazam ze wsrod katolikow jest najwiecej hipokrytow, tak wlasnie mysle."
O proszę cóż za tupet ! I teraz powiedz kto tu kogo obraża !?

Andrea

Ja Cie obrazam? To znaczy ze identyfikujesz sie z katolikami-hipokrytami.
Bo jak o Polakach mowia, ze to pijacy i zlodzieje to mimo iz jestem Polka to jakosmnie to nie rusza bo niestety Polacy taka opinie sobie wyrobili. Ale ja nie jestem ani pijakiem ani zlodziejem wiec nie czuje sie obrazana bo mnie to nie dotyczy. Podobnie jak kiedys juz dawno ktos powiedzial do mnie "bo Wy Polki przyjazdzacie tu do Holandii i idziecie pracowac w dzielnicy czerwonych swiatel " . Jakos mnie te nie dotknelo bo sie z tymi Polkami nie identyfikuje i nie jestem odpowiedzialna za to, ze inne Polki puszczaja sie za kase.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wierzę w Boga. A Ty?

"Uwazam ze wsrod katolikow jest najwiecej hipokrytow, tak wlasnie mysle."
O proszę cóż za tupet ! I teraz powiedz kto tu kogo obraża !?

Andrea

Ja Cie obrazam? To znaczy ze identyfikujesz sie z katolikami-hipokrytami.
Bo jak o Polakach mowia, ze to pijacy i zlodzieje to mimo iz jestem Polka to jakosmnie to nie rusza bo niestety Polacy taka opinie sobie wyrobili. Ale ja nie jestem ani pijakiem ani zlodziejem wiec nie czuje sie obrazana bo mnie to nie dotyczy. Podobnie jak kiedys juz dawno ktos powiedzial do mnie "bo Wy Polki przyjazdzacie tu do Holandii i idziecie pracowac w dzielnicy czerwonych swiatel " . Jakos mnie te nie dotknelo bo sie z tymi Polkami nie identyfikuje i nie jestem odpowiedzialna za to, ze inne Polki puszczaja sie za kase.

Niestety a może i stety , megi muszę się z Tobą zgodzić. Mnie nie obraziłaś na pewno, tu nie ma się co obrażać, po prostu największa hipokryzja istnieje wśród dzisiejszego KK. I można to dostrzegać , jednocześnie być wierzącym , jak i niewierzącym..Być Katolikiem jak i nie być katolikiem.Wiara tu nie ma nic do tego. Przykład śmieszny podam: celibat, podobno obowiązuje i istnieje. Nie będę się tu rozpisywać , bo większość wie , co mam na myśli. To tak jakby czynny złodziej ogłaszał wszem i wobec , że nie należy kraść, rabować , jednocześnie pokazywał swoim zachowaniem zupełnie co innego. Ale nie o tym był temat. sprecyzuje moze. ja to dostrzegam i nie potepiam , nie krytykuje.

Re: Wierzę w Boga. A Ty?

Proponuje zamknąć temat bo jedynie kłótnie z tego wychodzą i wiedziałam od początku że tak będzie. Dlatego nie chcę się tu wypowiadać bo mam swoje zdanie na ten temat. A obrażanie i oskarżanie będzie zawsze przy temacie kościoła, religii i polityki więc lepiej nie zaczynać tematu jeśli się chce żyć w zgodzie i nie chodzi o to że to temat tabu.
PROSZĘ O ZAMKNIĘCIE TEMATU

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Wierzę w Boga. A Ty?

Proponuje zamknąć temat bo jedynie kłutnie z tego wychodzą i wiedziałam od początku że tak będzie. Dlatego nie chcę się tu wypowiadać bo mam swoje zdanie na ten temat. A obrażanie i oskarżanie będzie zawsze przy temacie kościoła, religii i polityki więc lepiej nie zaczynać tematu jeśli się chce żyć w zgodzie i nie chodzi o to że to temat tabu.
PROSZĘ O ZAMKNIĘCIE TEMATU

Nitka24

dokładnie Nitko..Tutaj nie chodzi o temat tabu, do tego typu rozmów, przemyśleń służą fora religijne, o ile takie istnieją. Ja nie rozumiem za bardzo pytania o wiarę w Boga..Po co komu informacje na ten temat. Równie dobrze można byłoby zadać odwrotne pytanie, ale co z tego. Aczkolwiek jeszcze nie zauważyłam , żeby ktokolwiek się tutaj kłócił...

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: