Wielki problem z cera

  • 2013-02-13, o 05:46
  • 38
  • 12 392
  • 22
  • 33

Wielki problem z cera

Witam

Cale zycie cieszylam sie piekna cera i od jakis 2 lat nagle zaczelo sie to zmieniac. Z dnia na dzien pojawialo mi sie coraz wiecej podskornych wypryskow szczegolnie na policzkach. Chodzilam od lekarza do lekarza, bralam okolo 4 antybiotykow i stosowalam rozne masci, ale nic nie pomaga. Moze przez jakis czas jest lepiej, ale potem zaraz szybko znowu wraca skora jest czerwona(srodek czola,nos,policzki,okolice nosa)i te miejsca sa nadzwyczaj cieple..Jestem na skraju zalamania, poniewaz wstydze sie siebie i boje nawet patrzec w lustro

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Wielki problem z cera

Mi to wygląda na trądzik różowaty.

Re: Wielki problem z cera

Mi to wygląda na trądzik różowaty.

RedBlush

a jak odroznic po czym poznac czy to tradzik rozowawy czy LZS (lojotokowe zapalenie skory) bo podobno objawy sa bardzo podobne

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Wielki problem z cera

Wedlug mnie to jest pytanie dla dermatologa i dermatolog latwo rozpozna. W sasiednim watku piszesz, ze masz tradzik rozowaty, ze lekarz przepisywal Ci antybiotyki itp. Jezeli jednak nie bardzo mu ufasz wybierz sie do innego lekarza.

Re: Wielki problem z cera

Mi to wygląda na trądzik różowaty.

RedBlush

a jak odroznic po czym poznac czy to tradzik rozowawy czy LZS (lojotokowe zapalenie skory) bo podobno objawy sa bardzo podobne

Trochę różnią się objawy.O ŁZS możesz poczytać tutaj http://lojotokowezapalenieskory.com/loj ... ory-twarzy

Re: Wielki problem z cera

Wszystkie objawy typowe dla nużeńca warto zrobić badanie na obecność.pozdrawiam

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wielki problem z cera

Nie strasz przy nuzencu bylo by wiecej objawow, wiecej informacji tutaj:

http://www.okolaser.com.pl/91/nuzeniec_demodex.html

Ale oczywiscie badania zawsze mozna zrobic choc ja bym sie najpierw poradzila lekarza czy jest sens.

Re: Wielki problem z cera

Ja nie mam wogole wypryskow tylko rumience ,po badaniach okazalo sie ze to nuzeniec .nie zawsze objawy sa powazne zalezy od etapu i ilosci tych robali.pozdro

Re: Wielki problem z cera

Ja tak żyłam sześć lat. Ale co masz zrobić? Przestaniesz chodzić do szkoły/na studia/do pracy? Ja czasami odpuszczałam, bo niektóre dni były okropne i nawet makijaż nie pomagał. Ale w końcu trafiłam na właściwego dermatologa. Tobie też polecam. Jeśli jeden nie zdaje egzaminu to idź do innego.

I just dont wanna miss you tonight

Re: Wielki problem z cera

ja od prawie zawsze mam problem z moja tłusta cerą

Re: Wielki problem z cera

Ja tez od zawsze mam spory problem ale ostatnio używam Ziaja antybakteryjnej i jest o wiele lepiej :)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: