Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

  • 2012-01-25, o 16:20
  • 143
  • 89 878
  • 56
  • 99

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Nie znam 

nie znam

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Nie słyszałam.

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

mi po antykoncepcyjnych powiększył się piersi ale nie jakoś spektakularnie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Ciesze sie ze swoich

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

nie interesuje sie takimi tematami, lepiej cieszyc sie tym co sie ma :)

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Mi mój wystarczy 

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Miałam kiedyś straszny problem z biustem, bo byłam w dwóch ciążach po kolei. Rozmiar leciał w każdą stronę. Pomogła kuracja do biustu z Mama Care Efektima. Pięknie ujędrnia.

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Osobiście polecam kurację do biustu 5 w 1 z Mama Care Efektimy. Pięknie kształtuje to co trzeba.

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

A ja ni polecam tabletek bo jest to placebo. Sama nie brałam ale moja koleżanka przyjmowała i narzekała,ze jedynie straciła pieniaze. Sama rowniez nie mam dużego biustu ale odpowiednio dobrany biustonosz push-up jest w stanie zdzialac cuda. Poza tym polecam ćwiczyć no i kupić sobie jakieś serum do biustu. Nie kupujcie jednak pierwszego z brzegu ale wczytajcie się w skład tego serum. Jest wiele kosmetyków, które jedynie napinają skórę ale tak naprawdę nie zawierają aktywnych składników, które mogą cos zdzialać. Z doświadczenia mogę napisac,ze bardz fajne jest serum Frashe, które używam obecnie. Najlepiej napina skórę ze wszystkich jakie znam. Ładnie pachnie . Skład super, same naturalne skłądniki tak wiec warto było za nie dać trochę więcej. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: