Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

  • 2012-01-25, o 16:20
  • 143
  • 89 875
  • 56
  • 99

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Najlepiej zadbać o kondycję i zdrowie biustu, nawilżać skórę odpowiednimi kosmetykami, ale tabletek raczej unikać. 

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

pierwsze słysze

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Pytanie głównie do dziewczyn, które takie tabletk ibrały. Czy jest możliwość powiekszenia bistu tabletkami? I czy one mają w składzie może hormony? Niestety ale do porodu i do karmienia miałam naprawdę fajny biust C,a obecnie jest A i wygląda jak dwa puste worki :( Mam bliźniaki, karmiłam wiele miesięcy .

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Jest wiele sposobów na powiększenie. Stosuje się masaże i ćwiczenia,ale z wszystkich nieiwazyjnych to chyba właśnie tabletki są najbardziej skuteczne i trwałe. Oczywiście jeśli wybierzesz jakieś porządne a nie jakieś tanie placebo z allegro. A i nie licz, że biust z A powiekszy Ci się do C ponieważ to zbyt dużo. B możesz jeszcze zyskać.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Ja wam zazdroszczę tych małych biustów. Sama mam duży, za duży i wolałabym mały.

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Ja wam zazdroszczę tych małych biustów. Sama mam duży, za duży i wolałabym mały.
2022-05-04 22:13:32 autor koniczynka

Miałam pisać to samo xD z chęcią wymieniła bym się na mały zgrabny z moim

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Ja wam zazdroszczę tych małych biustów. Sama mam duży, za duży i wolałabym mały.
2022-05-04 22:13:32 autor koniczynka

Miałam pisać to samo xD z chęcią wymieniła bym się na mały zgrabny z moim

2022-05-05 08:28:19 autor jagodach

Mam tak samo. Dźwiganie takiego ciężaru nie jest przyjemne, ciuchy trudno dopasować, bielizna nawet najwygodniejsza nie jest wcale wygodna.

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Nie mam takich nadziei ale zależy mi na tym aby biust chociaż trochę poprawił swój wygląd bo nie jest dobrze :( Serum mam, kupiłam sobie te z esotiqa ale po miesiącu nie ma efektu.No może trochę gładsza skóra. Ty brałaś jakieś tabletki?

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Cudów raczej nie ma się co spodziewać. Gładsza, nawilżona skóra owszem jest po tego typu kosmetykach i tyle.

Re: Wiekszy biust? Bust up czy Dakolen?

Tak, perfect bust. Przez 3 miesiące ( jedno opakowanie miesięcznie) Plus dodatkowo masaż i ich serum, które jest bardzo fajne swoją drogą. Biust powiększył się o 1 rozmiar, jędrniejszy. Początkowo nie chciałam w to uwierzyć i przypisywałam to tabletkom anty jakie brałam w tym czasie ale jednak potem uwierzyłam że to jednak te tabletki powiększające bo koleżanka moja tez brała je. I miała taki sam efekt.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: