Wesele - wzorki na paznokcie

  • 2016-08-03, o 11:34
  • 16
  • 5 773
  • 12
  • 16

Wesele - wzorki na paznokcie

Poddacie jakiś pomysł na zjawiskowe paznokcie na wesele? Wzorki, szablony? Cokolwiek :)

Re: Wesele - wzorki na paznokcie

nie osobiście podobają się klasyczne paznokcie - jakiś french, albo takie z wzorkiem koronki :)

Re: Wesele - wzorki na paznokcie

No u mnie najlepiej spisują się naklejki wodne. Wzorów jest mnóstwo i można poszaleć. Łatwe w wykonaniu można je łączyć ze sobą. No dla mnie bomba. Są też wzorki jasne, które można dać na ciemny lakier. A  najlepsze jest to, że nie trzeba wykorzystać całego wzorka tylko można część z niego. Ostatnio kupiłam takie i tak na szybko porobiłam bo nie mogłam się powstrzymać :D

Marzena

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wesele - wzorki na paznokcie

MarzenaZZZZ gdzie kupowałaś naklejki? Spodobały mi się te kwiatki na małym palcu :)

Re: Wesele - wzorki na paznokcie

No u mnie najlepiej spisują się naklejki wodne. Wzorów jest mnóstwo i można poszaleć. Łatwe w wykonaniu można je łączyć ze sobą. No dla mnie bomba. Są też wzorki jasne, które można dać na ciemny lakier. A  najlepsze jest to, że nie trzeba wykorzystać całego wzorka tylko można część z niego. Ostatnio kupiłam takie i tak na szybko porobiłam bo nie mogłam się powstrzymać :D

2016-09-02 17:24:16 autor MarzenaZZZZ

Bardzo ładne! 

Re: Wesele - wzorki na paznokcie

stempelki lub tatuaze na paznokcie spisują się świetnie

Re: Wesele - wzorki na paznokcie

Przepiękną propozycję widziałam na https://www.dobrarada.com.pl/naklejki.html :) Nie miałam pojęcia, że z pomoca naklejek mozna takie cudeńka zrobić :) beżowe paznokcie w stylu glamoure z efektownymi naklejkami na weselę spradzają się na pewno ! :D

Re: Wesele - wzorki na paznokcie

mi podobają się najbardziej wzory graficzne

Re: Wesele - wzorki na paznokcie

polecam efekt kameleona 

Re: Wesele - wzorki na paznokcie

Holo jak dla mnie zawsze wygląda efektownie ja mam Instinct od Semi :) 

Re: Wesele - wzorki na paznokcie

Zwykły french/baby boomer, z odrobiną srebrnego brokatu, może jakaś drobna dekoracja w postaci namalowanego małego listka ;)?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: