Wesele :)

  • 2012-09-23, o 19:34
  • 39
  • 14 785
  • 26
  • 31

Re: Wesele :)

To wszystko zależy o jakiej biżuteri myślicie, ja ostatnio znalazłam takie kolczyki i do tego branzoletkę , tylko nie mam pojęcia co wybrac podoba mi sie jedno i drugie, moze mi doradzicie ? 

 

Re: Wesele :)

Jeśli chodzi o salę na wesele to bardzo fajne jest venge w łodzi na ulicy tomaszowskiej :)

Re: Wesele :)

biżuterię bym dobrała zależnie od typu twojej urody - jeśli jesteś typem ciepłym to złoto, jak chłodnym to srebro. i do tego potem makijaż. ale raczej coś stonowanego, standardowe smoky chyba zawsze się sprawdzi. ew. z jakimś niewielkim kobaltowym akcentem, tak pod sukienkę :)

Re: Wesele :)

Moje wesele zbliża się juz wielkimi krokami i aktualnie jesteśmy na etapie poszukiwania zespołu, który zapewni nam muzyke i dobra zabawę. Jesteśmy z mężem z okolic Krakowa i przeglądając oferty różnych grup trafiliśmy na zespól muzyczny Gem. Niedawno byliśmy ich posłuchać i graja na prawdę świetnie, a dodatkowo jak się dowiedzieliśmy zapewniają też zabawy i konkursy w trakcie wesela, co na pewno poderwie na prakiet większą ilość gości. A u was jak to wyglądało lub będzie wyglądać? Wolicie orkiestrę czy DJ'a? Moim zdaniem o wiele lepszy wybór to dobry zespół, który gra na żywo!

Mocniejszy makijaż i delikatniejsza biżuteria

Re: Wesele :)

Moje wesele zbliża się juz wielkimi krokami i aktualnie jesteśmy na etapie poszukiwania zespołu, który zapewni nam muzyke i dobra zabawę. Jesteśmy z mężem z okolic Krakowa i przeglądając oferty różnych grup trafiliśmy na zespól muzyczny Gem. Niedawno byliśmy ich posłuchać i graja na prawdę świetnie, a dodatkowo jak się dowiedzieliśmy zapewniają też zabawy i konkursy w trakcie wesela, co na pewno poderwie na prakiet większą ilość gości. A u was jak to wyglądało lub będzie wyglądać? Wolicie orkiestrę czy DJ'a? Moim zdaniem o wiele lepszy wybór to dobry zespół, który gra na żywo!

2017-09-09 22:54:24 autor Shaund

Wesela jeszcze miałam ale byłam już na sporej ilości i pomagałam jedno wyprawiać. I mój wniosek jest taki, że zdecydowanie postawiła bym na DJ`a. No orkiestra to niby dobra sprawa ale tylko na początku. Oczywiście jeżeli masz sprawdzony zespół. Bo jak bierzesz w ciemno to kaplica w większości przypadków będzie. Później przy orkiestsze zaczynają się coraz większe przerwy na jedzenie i tzw "jednego" i na końcu więcej jest przerw niż grania. No i jak już wokalista jest pod wpływem promilów to cały zespół brzmi zdecydowanie inaczej niż słuchało się go wcześniej. Dlatego wolę DJ`a bo puszczane przez niego kawałki nigdy nie zmienią brzmienia a i goście przyzwyczajeni są do takiego wykonania piosenek a nie często własnych interpretacji zespołów. Dobry DJ też potrafi bardzo dobrze prowadzić zabawy i poderwać ludzi do wspólnego wygłupiania się :p

Re: Wesele :)

Co do sukienki to w Olsztynie uratował mnie salon Magdalena. Mają fajne kiecki, nie tylko dla modelek ;) No i obsługa potrafi doradzić fachowo. Pomogły mi wybrać rzeczywiście najkorzystmiejszą dla mnie sukienkę.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wesele :)

mi bardzo w znalezieniu odpowiedniego zespolu pomógł personel lokalu 

Re: Wesele :)

biżuteria powinna też pasować do fryzury

ANGELISS
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: