Welon ....

  • 2012-04-20, o 21:46
  • 51
  • 18 404
  • 25
  • 36

Re: Welon ....

Zgodzę się w 100%. Wybór należy do panny młodej, w końcu to ona będzie miała tę suknię na sobie i to jej się musi podobać. Osobiście uważam podobnie jak poprzedniczka, że biel nie kojarzy mi się z komunią. I wręcz przeciwnie uważam, że jest to kolor najbardziej odpowiedni. Każdej kobiecie jest dobrze w bieli i sukni ślubnej. Każda wtedy wydaje się być dostojna i jeszcze piękniejsza niż jest na co dzień.

Carpe diem.

Re: Welon ....

I ja się zgodzę z poprzedniczkami; biała suknia pierwsze co kojarzy mi się ze ślubem, a nie z komunią..każdemu co innego się podoba, ale w różowej, niebieskiej czy żółtej sukni mogę wyjść kiedy chcę i na jaką okazję chcę, a biała, jeszcze rozłożysta suknia jest tylko raz w życiu..

Re: Welon ....

welon już pomału wychodzi z mody

Rozpoczynam testowanie produktów - współpracuję ze sklepem http://www.spakosmetyki.pl/

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Welon ....

Taaa, a wiesz dlaczego? Bo jest symbolem czystości, a która dzisiejsza panna moda jest czysta? Myślę jednak, że właśnie biel sukni, welon, białe buty ślubne to rzeczy, które nigdy tak do końca nie zostaną wyparte przez współczesną modę ślubną, bo to już tak silnie zakorzenione symbole, że zawsze znajdą się fanki tradycji

Re: Welon ....

Taaa, a wiesz dlaczego? Bo jest symbolem czystości, a która dzisiejsza panna moda jest czysta? Myślę jednak, że właśnie biel sukni, welon, białe buty ślubne to rzeczy, które nigdy tak do końca nie zostaną wyparte przez współczesną modę ślubną, bo to już tak silnie zakorzenione symbole, że zawsze znajdą się fanki tradycji

kostka

Kostka zgadzam się z Tobą w 100%. Ja miałam białą suknię, biały długi welon i przede wszystkim czułam się wyróżniona, inaczej, ładniej wyglądająca niż goście na moim ślubie i nie wyobrażam sobie założyć na ślub kolorowych szpilek, jakiegoś tam koloru sukienki i "zlać" się z tłumem , panna młoda powinna się wyróżniać, ślub jest tylko raz w życiu ( no chyba, że ktoś planuje w swoim życiu jeszcze jakieś śluby)

Re: Welon ....

Na moim ślubie goście mają zakazane ubieranie się w kolory pochodne bieli (ecru , krem , beż) w końcu to moje wesele
Z narzeczonym na nasze stroje wybraliśmy kolor kremowy Dodatki (moje buty , bukiet z goździków , krawat) w kolorze łososiowym. Oboje jesteśmy typem wiosny i biel nam nie pasuje,dlatego ostateczny wybór to krem.
Ogólnie nie podoba mi się gdy pan młody jest ubrany w czarny garnitur,w końcu to też jego dzień,nie powinien być pominięty Nie wiem też jak można napisać że welon wyszedł z mody

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Welon ....

A czy Twoim zdaniem połączenie koloru kremowego z łososiem nie będzie się zlewało, może dodatkowo jakiś silniejszy kolor który przełamie to połączenie?

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Welon ....

Nie będzie ,już widziałam takie połączenie,wyglądało super Ewentualnie myślałam nad pudrowym różem.Lubię delikatne,dziewczęce,pudrowe kolory.Chociaż narzeczony co do różu nie jest przekonany.Dokładnie chodzi mi o taki kremik w jakim jest w załączonym zdjęciu garnitur.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Welon ....

Mnie się taka kremowo-łososiowa stylizacja bardzo podoba Jeśli odcień łososia będzie odpowiednio dobrany to nic się nie będzie zlewać Podoba mi się też połączenie kremu i mięty

Re: Welon ....

ten brzoskwiniowy sliczny bukiecik

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: