Ważna jest dla ciebie edukacja?

  • 2017-01-14, o 12:32
  • 33
  • 9 332
  • 32
  • 31

Ważna jest dla ciebie edukacja?

W sensie czy przywiązujesz do tego dużą uwagę 

Kamila.

Re: Ważna jest dla ciebie edukacja?

Oczywiście że tak, mam za rok maturę i staram się już sobie coś powtarzać, chce się dostać na dobre studia a później mieć dobrą pracę;-)

Re: Ważna jest dla ciebie edukacja?

W tym roku kończę studia więc myślę że tak ;)

Re: Ważna jest dla ciebie edukacja?

edukacja edukacją... a z perspektywy czasu (niedawno skończyłam studia) stwierdzam, że bardziej liczy się nabycie praktyki i obycia w świecie niż wiedza wyniesiona z zajęć.

szaraem

Re: Ważna jest dla ciebie edukacja?

edukacja edukacją... a z perspektywy czasu (niedawno skończyłam studia) stwierdzam, że bardziej liczy się nabycie praktyki i obycia w świecie niż wiedza wyniesiona z zajęć.

2017-01-14 22:51:21 autor szaraem

tez tak sadze ;)

Re: Ważna jest dla ciebie edukacja?

Oczywiście. Caly czas się uczę, to jest najlepszy sposób, żeby nie stać w miejscu tylko odkrywać wciąż nowe rzeczy.

Re: Ważna jest dla ciebie edukacja?

tez stawiam bardziej na praktyki, chociaz wiadomo teoria tez wazna 

Re: Ważna jest dla ciebie edukacja?

Oczywiście że tak, mam za rok maturę i staram się już sobie coś powtarzać, chce się dostać na dobre studia a później mieć dobrą pracę;-)
2017-01-14 15:44:25 autor Netvous

 

Dokładnie;))

Re: Ważna jest dla ciebie edukacja?

edukacja edukacją... a z perspektywy czasu (niedawno skończyłam studia) stwierdzam, że bardziej liczy się nabycie praktyki i obycia w świecie niż wiedza wyniesiona z zajęć.

2017-01-14 22:51:21 autor szaraem

Zgadzam się z toba w 100%:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Ważna jest dla ciebie edukacja?

Jak najbardziej tak :)

Re: Ważna jest dla ciebie edukacja?

Jest dla mnie bardzo ważna, ale wiem jak to wygalda w rzeczywistości, tak jak wyzej dziewczyna napisała, ważniejsza jest praktyka :)!

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: