Wasze najgorsze bledy makijazowe?

  • 2018-03-25, o 11:09
  • 9
  • 2 507
  • 9
  • 10

Wasze najgorsze bledy makijazowe?

jakie popelnilyscie?

Re: Wasze najgorsze bledy makijazowe?

malowanie czarną kredką linii wodnej oka

Re: Wasze najgorsze bledy makijazowe?

Za mocno podkreślone brwi

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wasze najgorsze bledy makijazowe?

Czarna kredka na linii wodnej, na szczęście długo to nie trwało, ale do tej pory jak patrzę na stare zdjecia to chce mi się śmiać ;)

Re: Wasze najgorsze bledy makijazowe?

źle dobrany odcień podkładu :P ale nie bardzo mogłam cokolwiek na to poradzić, po prostu nie mogłam znaleźć takiego, który by pasował idealnie... :P

Re: Wasze najgorsze bledy makijazowe?

źle dobrany odcień podkładu :P ale nie bardzo mogłam cokolwiek na to poradzić, po prostu nie mogłam znaleźć takiego, który by pasował idealnie... :P

2018-04-04 17:55:58 autor eni89

Też się podpinam pod to, co napisałaś. Również miałam problem ze znalezieniem idealnego odcienia, a miało to miejsce wiele lat temu, kiedy dostęp do kosmetyków był ograniczony :o

Re: Wasze najgorsze bledy makijazowe?

jak patrzę na stare zdjęcia to strasznie razi po oczach pomarańczowy podkład na twarzy i biała szyja i niemalowane brwi :< dobrze chociaż że aparatu wtedy unikałam jak ognia i takich fotek jest bardzo niewiele ;)

Re: Wasze najgorsze bledy makijazowe?

zły kolor podkładu

Re: Wasze najgorsze bledy makijazowe?

Ja poprawiam szminkę paznokciem jak coś mi się krzywo umaluje (nie mam konturówek) i czasem kończy się to jej rozmazaniem poza kontur ust. Na szczęście sprawa dzieje się w domu i mogę zmyć i pomalować na nowo :P 

Re: Wasze najgorsze bledy makijazowe?

U mnie była to czarna kreska na linii wodnej. Postarza i do tego nie ma opcji, żeby się nie rozmazała. Na szczęście już jestem mądrzejsza i nie popełniam tego błędu.

Blodka
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: