Wasz ulubiony podkład??

  • 2010-11-15, o 15:19
  • 77
  • 33 514
  • 32
  • 53

Wasz ulubiony podkład??

Witam. Jaki jest Wasz ulubiony podkład? Ja trochę szukałam,próbowałam i właśnie znalazłam ten idealny dla mnie,jest to Astor PERFECT STAY 24h,jest idealny,ładnie wygładza,kryje,matuje,nie ma efektu maski,ma ładny delikatny zapach,nie zostawia śladów,dla mnie super,cena to 40zl,warto tyle dać,ten podkład starcza na dość długo:) Kiedyś używałam z Maybelline Superstay Silky też zaliczam go do dobrych podkładów,ładnie krył ale skóra po czasie była błyszcząca i makijaż trzeba było poprawiać i tak zawsze coś mi w nim brakowało:) cena tego jest również ok 40zl. A Wy jakie miałyście przygody w szukaniu tego czegoś w podkładzie? Pozdrawiam

Re: Wasz ulubiony podkład??

Revlon Color Stay do cery mieszanej. Przekonałam się do niego już dość dawno, i jak na razie nie zamierzam go zmieniać...
Kocham jego konsystencję, i niespotykany zapach..
A kryje rewelacyjnieeee wprost:D
Same plusy:D

Jedyną jego malutką wadą jest to, że nie posiada pompki, ale ja juz sie przyzwyczaiłam:D

Re: Wasz ulubiony podkład??

Ja jeszcze nie znalazłam tego idealnego, kiedyś używałam Rimmel Stay Matte , ale okazał się totalną porażką ! Całkowity efekt maski na twarzy ! W ogóle uważam , że Rimmel ostatnio produkuje coraz to gorsze kosmetyki...

Re: Wasz ulubiony podkład??

moim ulubionym podkładem również jest Revlon i również do cery tłustej i mieszanej, kolor 180 Sand Beige po prostu rewelacja idealnie kryje, matuje buzię, utrzymuje się przez wiele godzin - cóż więcej od niego wymagać idealny na zimę. Latem przerzuciłam się na podkład z NYX\'a - może troszkę mniej krył, ale zdecydowanie lżejszy

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wasz ulubiony podkład??

Isadora hydralight 61 classic beige... nie ulubiony, ale jak na razie jedyny, który pasuje... podkład fajny, ale 61zł :/

Re: Wasz ulubiony podkład??

Ostatnio miałam podkład firmy Euphora (teraz firma nazywa się Paese). Dobrze krył i długo się trzymał, jak na produkt w tak atrakcyjnej cenie. Jednak jest jedna wada tych kosmetyków, przynajmniej dla mnie: brak jasnych odcieni. O ile w lecie przy opalonej buzi podkład się sprawdzał, teraz nie mogę sobie na niego pozwolić, bo nawet w najjaśniejszym odcieniu wyglądam jak dojrzała brzoskwinia Dlatego na zimę kupiłam sobie podkład z Inglota (teraz mam sezon na kupowanie wszystkiego z Inglota ). Używam go jeszcze krótko, ale jak na razie spełnia swoje oczekiwania: ładnie matuje i dobrze się trzyma (przetestowany na śnieżycy ), może nie kryje tak idealnie, ale mi to wystarcza.

Linki do produktów, o których mowa w poście:
http://www.paese.pl/26-long-cover.html
http://inglotcosmetics.com/41.ysm.cream ... oduct/9486

Re: Wasz ulubiony podkład??

ja osobiscie używam podkładu Rimmel Recover nr 103 true ivory

http://cokupic.pl/i/c_big388698.jpg

Używam juz go dość długo jest on rozświetlajacy, całkiem dobrze matuje bez efektu maski wczesniej używałam tez maybeline mineralny podkład

http://www.maybelline.pl/PRODUKTY/Twarz ... _Plyn.aspx

i również był dobry skóra wygladała naturalnie i swiezo jednak krył troche gorzej. Wybierajac podkłąd miałam dylemat miedzy tymi dwoma bo bezna była taka sama jednak użekły mnie rozswietlajace drobinki w rimmelu

Re: Wasz ulubiony podkład??

witam, mam taki problem gdyż moja cera nie jest idealna, a ze niedługo idę na studniówkę to potrzebuje aby podkład maksymalnie zakryl to co nie trzeba . Chzialabym wygladac jak najlepiej. mze znacie jakies dobre produkty ktore bylyby wskazane w tej sytuacji?

Re: Wasz ulubiony podkład??

Nie napiszę Ci nic nowego - ja zdecydowałabym się na podkład z Revlon\'u na taką ważną imprezę jak studniówka jest naprawdę wskazany długo utrzyma się na buzi, ładnie zakryje niedoskonałości... jeśli masz problemy z cerą, dużo wyprysków itp. to w tej sytuacji sprawdziłyby się również kamuflaże nałożone jako podkład - ale do aplikacji tego produkty należy mieć wprawę... pozdrawiam

Re: Wasz ulubiony podkład??

dzięki bardzo na pewno wypróbuje a co do tego kamuflażu to chyba aż tak złe ze mną nie jest jeszcze raz powiem ze super stronka ciesze się bardzo ze mam kogo prosić o rade;)

Re: Wasz ulubiony podkład??

A ja się cieszę, że wchodzisz na stronkę i forum bardzo mi miło pozdrawiam

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: