Wasz ulubiony podkład??

  • 2010-11-15, o 15:19
  • 77
  • 33 526
  • 32
  • 53

Re: Wasz ulubiony podkład??

to faktycznie szkoda ;/ mi też przydałby się mega-dobrze matujący podkład.. próbuj dalej Patrycjo - jak znajdziesz ideał to daj znać ;p

Re: Wasz ulubiony podkład??

on jest swietny! takze odcieniem, bo nie wpada w roz i jest jasniutki do wyboru, albo w roz albo w bez:) ale ta pompka:) trzeba baaaardzo uwazac:) zaryzykuję- i poświęcę wygodę. mimo opakowanka będę mu wierna...póki co:P

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Wasz ulubiony podkład??

Mam ochotę zakupić sobie podkład Revlonu skoro tak dużo osób go poleca ale piszecie że jest on dobry na jesień/zimę więc jakich podkładów używacie na wiosnę i lato?

Re: Wasz ulubiony podkład??

Mam pytanie... czy któraś z Was miała doczynienia z podkładem Clarena Fluid Foundation Mat?? dostałam od koleżanki odlewkę abym wypróbowała:) powiem szczerze że użyłam go i wrażenie pozytywne... efekt matu utrzymywał się dość długo, zapach jest nawet przyjemny opakowanie bardzo praktyczne... choć szklane to jest pompka... jak mi skonczy to przeleje do niego inny podklad z tupki:) ale myślę również nad zakupem go... choć cena nie jest zachęcająca:( na allegro okolo 50,00 zł.

Re: Wasz ulubiony podkład??

a ja pochwale sie moim nowym nabytkiem
zakupiłam sobie specjalistyczny podkład pielegnujący, matujący skóra tłusta i mieszana marki PAESE ciepły beż o numerku 501. koszt u mnie w drogerii to 32zł z groszami.
Powiem szczerze, ze wstrzymywałam się z opinią aby nie dać ponieść się chwili, ale uzywam go juz ok 1,5 tygodnia i jestem nim naprawdę oczarowana.
Niektórzy nazywaja ten podkład ala musem, ale tak naprawdę nawet mus to do końca nie jest. Jest to podkład bezwodny, ma naprawdę gęsta konsystencję, super kryje i matuje, ale jednocześnie przynajmniej u mnie wcale nie daje uczucia cięzkosci na buzi jak to często bywa w przypadku super kryjacych podkładów. Miesci się on w szklanym pojemniczku, nie posiada pompki, ale ma za to szpatułkę, za pomoca której łatwo mozemy nałozyć go na skórę. Jeśli chodzi o aplikację, to wiecie, ze jestem zwolenniczka gąbeczek i jak kiedyś pisałam nie umiem rozprowadzać podkładu palcami,ale tu jest właśnie na odwrót. Przynajmniej u mnie ten podkład idealnie i przyjemnie rozprowadza sie palcami, natomiast gabeczka już nie koniecznie. Łatwo jest jednak z tym podkładem przesadzić, co za pierwszym razem a nawet po częsci za drugim mi sie zdarzyło. Z przyzwyczajenia nałożyłam go w takiej ilosci jak zwykły wodny podkład i musiałam ścierać bo był go spory nadmiar, ale ja postrzegam to jako plus ponieważ kwestia przyzwyczajenia a podkład naprawde super wydajny. Za te 32zł standardowa podkładowa pojemność 30ml a naprawdę aplikuje się go o wiele mniej, więc i starcza na dłuzej

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: Wasz ulubiony podkład??

Moniko mam do Ciebie pytanko a raczej dwa:)
1. Czy kolor 180 revlon color stay może być równy z kolorem dermacolu 210?
2. Czy miałaś styczność z podkladem max factor smooth effect??

Byłabym wdzieczna za odpowiedź:)

Re: Wasz ulubiony podkład??

No właśnie, też mam podobny problem. Chciałabym kupić REVLON ale u mnie jest tylko w ROSSMANIE (dodam, że za 80 zł ) i w dodatku nie mają testerów Więc nawet jeśli wychodzi taniej przez internet to i tak nie wiem jaki kolor dobrać

Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane. — Coco Chanelhttp://e-lenabloguje.blogspot.com

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wasz ulubiony podkład??

A ja kupiłam sobie w końcu Revlona i powiem szczerze, że buzia jest ok nawet po kilku godzinach od nałożenia tylko zauważyłam, że podkład waży mi sie na nosie i troche nieefektownie to wygląda. Miała któraś z Was taki problem? Co może być tego przyczyną?

Re: Wasz ulubiony podkład??

ja też zakupiłam sobie własnie Revlona jestem bardzo zadowolona z niego, nie mam takiego problemu, być może masz go dobranego do innego typy skóry niż masz, może krem który używasz pod makijaż jest nie odpowiedni, albo jakaś baza... A może po prostu taką już masz urodę, choć jesli do tej pory nie zrażało Ci sie to z innymi podkładami to rzeczywiście gdzieś musi tkwić przyczyna...

Re: Wasz ulubiony podkład??

Podobnie jak Marzena myslę, że to może być wina kremu, bądź źle dobranego podkładu, bo Revlon ColorStay występuje w dwóch wersjach dla różnych typów skóry. Powód może tkwić również w nieodpowiednim pudrze lub jego braku. Co do porównania Revlonu z innymi podkładami - kolory, pomimo że tak samo nazywają się, mają inny odcień dla skóry tłustej/mieszanej i inny w wersji dla skóry normalnej/suchej. Wersje dla skóry normalnej sa zawsze ciemniejsze - ale nie mam pojęcia dlaczego
ja mam cerę średniego koloru i używam odcień 180 Sand Beige (wersja dla cery tłustej) natomiast odpowiednikiem kolorystycznym dla wersji normalnej/suchej jest kolor 150.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: