Wasz ulubiony podkład??

  • 2010-11-15, o 15:19
  • 77
  • 33 451
  • 32
  • 53

Re: Wasz ulubiony podkład??

Co do podkłasu to ten Soraya sceniczny nie jest dobrym podkładem (jak dla mnie) ale jak go połącze z Dermacolem to jest super.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Wasz ulubiony podkład??

witajcie ponownie a powiedzcie mi proszę czy podkład w jakimś stopniu psuje cerę czy jest całkowicie bezpieczny dla skory nie zatyka porów itd??Ja póki co używam kremu tonującego vichy do cery suchej i teraz kupiłam sobie w aptece na lato fluid barwiący z la roche z filtrem 50 lekko barwi na beżowy odcień i wyrównuje cerę .

Re: Wasz ulubiony podkład??

Hej ponownie! wczoraj dostałam od siostry podkład diora diorskin nude w kolorze beige siostra wiedziała ze kiedyś chciałam go kupić,ale kasy nie miałam wiec dostałam w prezencie w reklamie jest napisane ze ma dać efekt nagiej skóry i dzis sobie go pierwszy raz użylam jakos nigdy nie miałam podkładów bo zawsze używałam tonującego kremu jak już zresztą pisałam i powiem wam rewelacja!!!!!!!!!!!!jak dla mnie buzia super nawilżona idealnie gładka w szoku byłam jak zobaczyłam w lustrze myślałam ,ze podkład jest przereklamowany i się myliłam sprawdził się super i nie jest ciężki !będę napewno go używać, ale na lato to i tak wrócę do moich kremów bo nie lubię latem na słońcu mieć podkładu .

Re: Wasz ulubiony podkład??

Teoretycznie teraz podkłady powinny odrzywiać, nawilżać, matowić, nie zatykać porów w zależności od tego do jakiego rodzaju cery są przeznaczone, jakie mają składniki właściwości i w większości podkłądach tak właśnie jest. Dla jednych podkład marki "X" będzie super a dla innej bedzie totalną porażką także ciążko jest powiedziać jak na każdą z nas będzie działał podkład.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Wasz ulubiony podkład??

Powiedzcie jeszcze jedno jaki termin waznosci ma podklad ??

Re: Wasz ulubiony podkład??

na podkładzie niekiedy pisze data ważności .... natomiast od pierwszego otwarcia 24 miesiące słyszałam czyli 2 lata .... pozdrawiam

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Re: Wasz ulubiony podkład??

No właśnie ja już sama nie wiem jak to jest z tym terminem ważności jedni mówią ,że 6 miesięcy inni 24 a na pudełku podkładu co dostałam od siostry nigdzie nie ma informacji o terminie ważności obejrzałam dokładnie i pudełko i buteleczkę z podkładem.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wasz ulubiony podkład??

Ja podobnie jak koleżanka kilka postów wcześniej polecam podkład Lirene City Matt matujaco-wygładzający, z tym, że ja akurat używam odcienia natural/204 Super kryje, matuje, buźka po nim jest gładka i nie obciążona. Super potrafi przetrzymać całonocne szaleństwo na parkiecie
Cena przystępna ok 20zł (22zł w rossmanie) Jedyny minus to taki, że występuje jedynie w czterech wariantach kolorystycznych naturalny, beżowy, toffie i tiramisu, aczkolwiek ładnie dopasowywuje się do kolorytu skóry, więc w tym przypadku nie jest konieczne 10 odcieni w jednej serii.
Jeśli chodzi o inne typy cery są dostępne również serie Lirene Shiny Touch-rozświetlający i Satin Lift-przeciwzmarszczkowy. Każda z tych trzech serii posiada 4 w/w kolory (tylko numerki się różnią) Wszystkie w fajnej plastikowej buteleczce z pompką. City matt w srebrnej Shiny touch w złotej i Satin Lift czerwonej.

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: Wasz ulubiony podkład??

kupiłam dzis swietny podklad w przystepnej cenie, 23 zl
manhattan perfect adapt makeup
zmatowił mnie na 7 godzin bez uzycia pudru matujacego
re-we-la-cyj-ny!

a oto pierwsza lepsza opinia z wizazu.pl

2011-04-14 10:36:13 Najlepszy jakiego używałam Posiadam bardzo dużo przeróżnych podkładów, zarówno bardzo drogich (np double wear EL, Givenchy Photo Perfexion Fluid Foundation), tańszych (max factor lasting performance, chyba wszystkie dostepne podkłady z maybelline i l\'oreala) oraz podkłady "lecznicze" z apteki (vichy, aera teint pure fluid). Poszukując swojego ideału wydałam majątek i dopiero ostatni zakup mnie usatysfakcjonował. Niepozorne, skromne i malutkie opakowanie kryje w sobie bardzo porządne mazidło w przystępnej cenie.
Plusy:
-ładnie matuje, spokojnie 6-7 godzin;
-średnio kryjący;
-najjaśniejszy kolorek idealnie dopasował się do mojej śniadej karnacji;
- nie zostawia plam i zacieków;
-idealna konsystencja, nie za gęsta, nie za rzadka, taka w sam raz;
- daje bardzo naturalny, świeży wygląd twarzyczki;
-nie ciemnieje.

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Wasz ulubiony podkład??

modyfikuję opinie o podkładzie- ma jedna ogromna wadę- pompka...sika na kilka metrów:(

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: