Wasz ulubiony podkład??

  • 2010-11-15, o 15:19
  • 77
  • 33 508
  • 32
  • 53

Re: Wasz ulubiony podkład??

Witaj Ladymakeup:)
Mam do Ciebie małe pytnie... Wiem że używasz podkładu revlonu ale mam pytanie czy miałaś doczynienia z tym photoredy? Jeżeli tak to co o nim myślisz?

Re: Wasz ulubiony podkład??

ODKĄD ZOBACZYŁAM FILMIKI MONIKI GDZIE UŻYWA PODKŁADU REVLON POSTANOWIŁAM SOBIE KUPIĆ TEN OTO PODKŁAD, JESTEM BARDZO ZADOWOLONA. DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ NA TWARZY IDEALNIE KRYJE KUPIŁAM DO CERY NORMAL/DRY SKIN NUMER 150 BUFF

Re: Wasz ulubiony podkład??

Ja używam i polecam podkład z Oriflame Giordani Gold Ujędrniający, świetnie matuje, lekki, długo się utrzymuje i nie wysusza skóry, Cena zależy od katalogu niekiedy można kupić w promocji od 29,90 najtaniej.
Aha dziewczyny mam do sprzedania Puder w perełkach brązujący Oriflame z pędzelkiem Edycja Limitowana NOWE, (jestem konsultantką) za jedyne 40zł+ ewentualne koszty przesyłki
http://img440.imageshack.us/img440/1757/puderpdzel.jpg

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wasz ulubiony podkład??

Ja osobiście korzystam z podkładu: Maybelline New York Affinitone- 03 Light Sandbeige...
Jak dla mnie i mojej cery: Idealny...a powiem Wam, że długo szukałam dla siebie idealnego podkładu. Bardzo wydajny, dobrze kryje niedoskonałości i rewelacyjnie matowi, lekki no i ogromny plus, że nareszcie dziewczyny o jasnej karnacji mogą znaleźć odpowiedni odcień podkładu dla siebie. Niestety jest jedna wada: Podkład jest bardzo rzadki przez co bardzo łatwo przesadzić z jego ilością i uzyskać tzw.: Efekt maski.

Natomiast chciałabym bardzo wypróbować podkład- Revlon\'a -bo naczytałam się (nawet tutaj), że jest świetny i wiele dziewczyn go poleca

Re: Wasz ulubiony podkład??

Ja używam teraz podkłądu z firmy Maybelline, nazywa się Pure Liquid Mineral, odcień 030 sand. Jestem z niego strasznie zadowolona, bo po rozsmarowaniu go nie ma efektu sztucznego tzn nie tworzy się na buzi taka jakby maska, dobrze kryje niedoskonałości, co najważniejsze nie jest tłusty, ma pompkę, jest w grubszej szklanej buteleczce, ma 30 ml. Także naprawdę go polecam...

A co myślcie dziewczyny o podkładach z firmy Avon? Używałyście może kiedyś któregoś z tej firmy? Bo szczerze mówiąc ja swego czasu używałam jednego, nie pamiętam dokładnej nazwy ale był(jak dla mnie straszny). Nie był on przeterminowany, był w szklanej przezroczystej buteleczce był i po odstawieniu go na półkę po kilku godzinach zauważalne było że nie jest on taki jednolity, a jak wylewałam go na palce to pierwszy wylewał się tłuszcz, czy nie wiem co to było a dopiero potem reszta tego "podkładu". Pytam z ciekawości jak Wam one ewentualnie się sprawują...

Re: Wasz ulubiony podkład??

Ja miałam to samo poza tym kolor bardzo sie róznił od tego w katalogu-a jesli chodzi o podkład to przecież bardzo istotne, znalazłam na niego sposób i mieszałam go wtedy z jakims jaśniejszym i dość gęstym podkładem i jakoś go zmęczyłam ale po tym juz bym nie zaryzykowała...
pozdrawiam

Re: Wasz ulubiony podkład??

Ja nigdy nie miałam podkładu z Avonu, ale w zasadzie jeszcze całkiem niedawno "czaiłam się" na jeden z nich ;p więc dobrze pewnie, że nie zmarnowałam kasy ;p
Tego podkłady z Maybelline też nie miałam ;/ lubię za to Stay MAtt

Re: Wasz ulubiony podkład??

Ja od jakiegoś czasu używam tzw. kremu tonującego (lekki podkład) Nivea Visage Young - be beautiful! Naprawdę polecam dziewczynom które nie lubią cieżkości normalnego podkładu na twarzy. No i nie ma tej makabry z dobraniem kolorku ponieważ jest tylko jeden uniwersalny który przystosowuje się do kolorytu skóry. Zachęcam do zakupu, sama używam i jestem bardzo zadowolona )

Re: Wasz ulubiony podkład??

Mi przypadł do gustu Max Factor lasting performance 101

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Wasz ulubiony podkład??

Przez ogrom czasu używałam Soraya Make-up Sceniczny 01Jasny Beż, nie powiem, bo jeśli dobrze się dobierze odcień to jest świetny, jednak nie polecę go osobom które mają problem z przetłuszczaniem się skóry, bo całkowicie sobie z tym nie radzi. Stosowałam i matujący i kryjący, naprawdę godny uwagi, koszt ok. 18 zł/33 ml, jeśli dobrze pamiętam.

Drugim produktem jaki używałam jest Rimmel Stay Matte 103 true ivory- ten znów jest chyba wyłącznie dla tych z przetłuszczającą się skórą, bo moją całkowicie wysuszył gęsty i intensywny... fakt, spełnia swoje zadanie, skóra matowa jak najbardziej może nawet aż za.
cena też przystępna, ale ile dokładnie, to sobie nie przypomnę

No a moim nr. 1 jest Maybelline Affinitone.. ^^ kupiłam go zaraz jak się pojawił i od razu wiedziałam że to on no ale przez długi czas nigdzie nie mogłam dostac mojego odcienia, dopiero teraz się pojawił idealnie kryjący, delikatnie i trwale matujący moją buźkę.. miód malina najlepszy jaki kiedykolwiek stosowałam

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: