Wasz najlepszy podkład

  • 2016-01-12, o 13:02
  • 18
  • 4 851
  • 13
  • 14

Wasz najlepszy podkład

Ostatio bardzo dużo się naszukałam, naoglądałam recenzji na temat przeróżnych podkładów w końcu kupiłam Revlon nearly naked i jestem bardzo zadowolona, mały minus taki że dość szybko po nim mi się świeci twarz. Jednak jest tak przyjemny i ładnie wygląda na buzi, że jestem wstanie brzeboleć to błyszczenie, zawsze można użyć bibułki matującej ;). Została mi go połowa i powoli zastanawiam się nad kupnem drugiego lub szukaniu jakiegoś innego równie przyjemnego podkładu. Napiszcie jakie są wasze najlepsze podkłady lub co u was się totalnie nie sprawdziło, ( uwzględnijcie buble, które lepiej omijać szerokim łukiem jeśli na takie niestety trafiłyście ;) ) jestem ciekawa waszych opinii :)

Re: Wasz najlepszy podkład

ja długo uzywałam loreal true match oczywiście najjaśniejszy odcień , obecnie uzywam podkład z naturalnym składem firmy sante na zmiane z tym z alva ,ale lubie również benecos , ich składy są :- bez glikolu,- bez sztucznych barwników- bez silikonu- bez Phenoxyethanolu- bez PEG i SLS- bez składników GMO- fizjologiczne pH- hypoalergiczne

Re: Wasz najlepszy podkład

od kilku lat uzywam bourjois HM, wedlug mnie jest idealny na codzien, poszukuje jeszcze dobrego podkladu na wieksze wyjscia

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wasz najlepszy podkład

matujacy z rimmel

Re: Wasz najlepszy podkład

Nie mam idealnego 

Re: Wasz najlepszy podkład

Bourjois Healthy Mix. 

Re: Wasz najlepszy podkład

Równiez uwielbiam Bourjos Heathy Mix nr 51, za przepiękne zdrowe wyończenie, formułę nawilżającą , dość dobre krycie i za ten cudowny efekt jaki daje na skórze. Idealny również dla dojrzałych cer - optycznie odmładza skórę, pięknie miesza się z innym podkładami.

Re: Wasz najlepszy podkład

Bourjois Healthy Mix. 

2016-01-13 14:16:17 autor perla

Wiele o nim słyszałam, ale nie miałam go

Re: Wasz najlepszy podkład

healthy mix dla mnie nr 1!

Re: Wasz najlepszy podkład

Z maybelline

Re: Wasz najlepszy podkład

Ingrid, Dr Irena Eris

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: