Warto kupić krem z Vichy?

  • 2015-09-10, o 19:22
  • 55
  • 22 817
  • 39
  • 40

Warto kupić krem z Vichy?

Najbardziej zależy mi na waszych opiniach, jeżeli próbowałyście tego kremu (w linku poniżej). Zastanawiam się nad jego kupnem.

Z góry dziękuję :)

http://vichy.e-farm.pl/p/4134/VICHY-NORMADERM-NIGHT-DETOX-detoksykujacy-krem-na-NOC.html

Re: Warto kupić krem z Vichy?

Nie używałam tego kremu ale inne kremy Vichy miałam i byłam bardzo zadowolona :)

Re: Warto kupić krem z Vichy?

wcześniej nie słyszałam wogóle o tym kremie ale poczytałam trosze w linku o nim i bardzo mnie zainteresował ,mam nadzieje ze napisze jakaś dziewczyna która go stosowała czy u niej zadziałał .

Re: Warto kupić krem z Vichy?

warto :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Warto kupić krem z Vichy?

Z vichy miałam krem z wodą termalną...... czy jakoś tak? I byłąm bnardzo zadowolona. niesamowicie nawodnił mi skórę twarzy. Jak nie wiesz, czy dany krem ci podpasuje, warto poprosić w aptece o próbkę. Tylko nie zrażaj się jak w jednej czy drugiej próbki nie dostaniesz. W końcu, w któejśćś ci dadzą:) To chyba najlepszy sposób, by nie wywalić pieniędzy w błoto... a vichy nieźle się ceni. 

Re: Warto kupić krem z Vichy?

a ja mam wrażenie, że vichy to trochę przerost formy nad treścią. polecam kremy polskiej marki dermedic, cenowo też o wiele lepiej od vichy

Re: Warto kupić krem z Vichy?

Jak się jeszcze wahasz to może warto zajrzec na KWC na Wizażu? :)

Re: Warto kupić krem z Vichy?

czy ja wiem czy warto tyle przepłacać

Re: Warto kupić krem z Vichy?

Jeśli opinie na wizaz dobre to tak ;)

Re: Warto kupić krem z Vichy?

ja mam ten krem, racja cena jest wysoka, ale jest dosyć wydajny więc nie ma tragedii. Ja jestem zadowolona z działania. 

Re: Warto kupić krem z Vichy?

Mnie bardzo uczulił

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: