WYMIANKI

  • 2011-04-10, o 22:04
  • 216
  • 71 575
  • 17
  • 46

Re: WYMIANKI

heh no ten granatowy jakoś mi nie podchodzi ... tzn no nie podoba mi się w moim wydaniu

a co do marzeń o karierze to wtedy pewnie każda z nas zaopatrzy się w pewnego rodzaju większą ilość kolorówki itp.
choć to tylko mój punkt widzenia !!!

Mam w sobie pytanie i odpowiedź po połowie.

Re: WYMIANKI

nowe, nieużywane błyszczyki Oriflame
2 w tubkach, 2 z serii do dowolnego łączenia specjalnym connectorem (którego niestety nie mam)

Re: WYMIANKI

super podwójna kredka, a\'la JUMBO eye pencil NYXa, każda strona kilka razy temperowana, ale jeszcze maaasa została
2 kremowe odcienie, odpowiednik milk oraz odcień zbliżony do pots&pans

kredki tak kremiaste, że aż się rozpływają, mniam!

błyszczyk ze stanów, z gąbeczkowym aplikatorem, kilka razy użyty

sliczny, delikatny kolorek

Re: WYMIANKI

ja chetnie wymienie kredke avon srebrna"ani razu nie teperowana"ze2razy uzylam swietlista bardzo,podklad firmy wibo nie moj odcien raz tylko aplikowany, "czteropak cieni dostalam je ale nie podchodza mi jakos uzywane raz dla wyprobowania,,,,zaraz cykne zdj tych produkt to wstawie:)pozdrawiam Was wszystkie:)

Re: WYMIANKI

@Stokrotka czekam na fotki z niecierpliwością

Re: WYMIANKI

Ja mam na wymianke podklad mineralny BareMinerals odcien -fairly light(kupilam go w Sephorze za 25 euro) ,niestety nie trafilam z odcieniem ,uzylam go jakies 4 razy ,jednak nie przekonal mnie.., za jasny jest jak dla mnie i lezy teraz w szufladzie ...normalnie przy codziennym uzywaniu starczal mi on na 5 miesiecy ,wczesniej mialam odcien- medium i byl troszeczke minimalne za ciemny ,i mowie kupie sobie ten fairly light..a tu jeszcze gorzej znacznie za jasny...juz lepiej na mnie wygladal ten -medium..Chetnie wymienilabym sie na jakies cienie -cien,dobrze napigmentowane ,kolory -beze,cappucino ,nude itp

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: WYMIANKI

HEJ DZIEWCZYNY! mam już 2 udane wymianki na tym forum a dziś postanowiłam podzielić się znów moimi zbiorami i mam dla Was mega wymiankę!!! unikaty essence, nowości NYX i wiele, wiele innych!!
zapraszam do zapoznania się z ofertą i piszcie w wiadomościach prywatnych co oferujecie w zamian ) czekam na Wasze propozycje!! <3

na pierwszy ogień idą kosmetyki pielęgnacyjne, mam kilka rzeczy, które napewno przypadną Wam do gustu )

1. Schwarzkopf GLISS KUR \'hair active tonic\' na skórę głowy do włosów cienkich, suchych i łamliwych - 50%, wazny jeszcze ponad 9 miesięcy!! DZIAŁA

2. OLAY complete promienny blask \'emulsja rozświetlająco-nawilżająca na dzień\' skóra normalna, mieszana, tłusta- cwk na wizażu, zostało ok 50-60%, ważna do pazdziernika 2012

3. RIVAL de Loop, BEAUTY ENERGY krem nawilżający z drobinkami (złota perła) idealny jako baza rozświetlająca pod makijaż, zużycie około 15%, jest prawie cały, długa data ważności

Re: WYMIANKI

mam nadzieję, że juz coś wpadło Wam w oko
a teraz to co Tygryyyski lubią najbardziej, czyli make-up!!
(serce mnie boli, że je oddaję, ale może ktoś zajmie się tymi cudeńkami lepiej niż ja)

4. NYX pomadka LSS593A PEACH BELLINI, nowość 2011! maźnięta dla testu koloru - KORAL z drobinkami

5. NYX pomadka LSS594A MARRAKESH PINK, nowość 2011! maźnięta dla testu koloru - ciepły BABY PINK z minimalnymi drobinkami

6. NYX pomadka LSS532 REA, nude-taupe (widzieliśmy ją w wątku \'najlepsze pomadki NUDE\', ubytek 20%, bardzo kremowa, złamana przy podstawie - pilnie szukam kogoś kto zaopiekuje się szmineczką

Re: WYMIANKI

7. SENSIQUE cień pojedynczy, piękna śliwka o satynowo-perłowym wykończeniu, ubytek max10%

MASA CUDENIEK ESSENCE!

8. essence sun club \'bronzing blush\' w odcieniu 02 good night darling - duo bronzera i różu, ubytek widoczny na zdjęciu

oszalałam ^^
9. essence \'return to Paradise - shimmer powder\' śliczny róz- rozświetlacz z Niemiec, ubytek znikomy, praktycznie zerowy, CUDO!

Re: WYMIANKI

10. essence sun club \'all over shimmer for eyes, face and body\' - shimmer stripes o cudnym kokosowym zapachu w odcieniach blondes/brunettes do wyboru (posiadam oba, o jeden za dużo - kolory w obu bardzo podobne do siebie za wyjątkiem pierwszego paska) JAK NOWE!

myślicie, że czas ochłonąć? o nie, NIE! dopiero się rozkręcamy
bo oto przed Wami główny punkt programu, trudna do zdobycia, wyjątkowa...

11. AVON 8in1! eye palette wersja \'smoky eyes\'- kremowe cienie, przepiękne kolory, super pigmentacja + prawie nie widać ubytku, paletkę oszczędzałam a teraz z bólem serca oddaję bo mam mnóstwo podobnych kolorów

ufff, prawda, że piękna? na dodatek dorzucam jeszcze czarną kredkę w prześlicznym tygrysim opakowaniu
12. AVON glimmerstick z limitowanej serii w odcieniu czarnym \'black stripe\' - wysuwana, jak widać baaaardzo dużo pozostło!

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: