WYGRAJ ZESTAW KOSMETYKÓW NANSHY :-)

  • 2016-10-28, o 10:36
  • 27
  • 11 736
  • 27
  • 25

ZOMBIE I JOKER idealna para, jedna nie żyje drugi się spala

 Witajcie kochani, to już ten czas, zombi Cię szuka a joker chce znać, jeden wyśmieje druga Cię zję, jednak płeć piękna zabije we mgle, więc bierz się w gaść i baw się dziś dobrze bo ostatni raz już widzisz słońce. 

Re: WYGRAJ ZESTAW KOSMETYKÓW NANSHY :-)

bawmy się i straszmy! :) powodzenia!  

Re: WYGRAJ ZESTAW KOSMETYKÓW NANSHY :-)

Mój sposób na Hallowenowy look, to nie tylko makijaż, choć on także pomaga wydobyć to co siedzi w główie mi w głowie. Natomiast do każdego looku potrzebne jest nastawienie, zdobycie inspiracji, ale także wykazanie się właśną kreatywnością, co jest nieziemsko trudne, ponieważ internet zaskakuje i jest na tyle potężną machiną, w której znajduje się już bardzo dużo prac tematyki Hallowen. Moja inspiracja na hallowenowy look, to FILM np. Jeździec bez głowy, MUZYKA np.Michael Jackson - Thriller... Następnie, po złaożeniu kilku faktów, tworzę własny pomysł na coś odmiennego, co pozwoli mi się wyróżnić. Nie kopiując nikogo. Opis mam nadzieję, że uzmysłowi trochę moją logikę Hallowen look, a zarazem za ciekawi, ponieważ nie wszystko powinno być podane jak na tacy. ;) 

 

 

Pozdrawiam :) 

IrennM

Re: WYGRAJ ZESTAW KOSMETYKÓW NANSHY :-)

Charakteryzacja zrobiona z żelatyny (z gliceryną - jest masa przepisów na internecie jak to zrobić :) waty i chusteczek :PŻelatyna podzielona na dwie porcje i barwiona jedna podkładem a druga barwnikiem czerwonym + kilka kropel niebieskiego.Na połowę twarzy nałożyłam bordową szminkę i utrwaliłam czerwonym cieniem (na oko nałożyłam tą samą szminkę tylko cień czerwony zmieszałam z czarnym), a następnie nałożyłam na to cienką warstwę żelatyny i szybko przykleiłam do twarzy kawałki porwanej chusteczki. Nie przylepiałam jej całej tylko sam środek. Watę moczyłam w żelatynie, po czym w wybranych miejscach przylepiałam ją do twarzy. Jak mi to wszystko wyschło pokrywłam wszytko jeszcze jedną warstwą żelatyny.Przez to, że nie nie przylepiałam całych kawałków do twarzy tylko ich fragment po nałożeniu ostatniej warstwy żelatyny zrobiły efekt takich odpadających płatków skóru lub uszkodzonych, spalonych mieśni.Żelatynę z podkładem nakładam na krawędzie spalonej twarzy tak, żeby spływała i jak wyschnie nałożyłam następne warstwy, dopóki efekt mnie nie zadowolił :D 

Drugie oko malujemy jak chcemy 8) Ja w konciku nałożyłam czerwony cień a na reszte powieki czerń po czym wszystko niedbale wyblędowałam zimnym odcieniem brązu :)

 
Mam nadzieje, że to co napisałam ma sens (talk) Tak naprawdę zaczynając to tworzyć nie miałam bladego pojęcia co stworzyć, po prostu kombinowałam dopóki czegoś nie wykombinowałam (rofl)

 

Re: WYGRAJ ZESTAW KOSMETYKÓW NANSHY :-)

 Farbki, biały eyeliner i sztuczna krew z Kryolana. Efekt rozbryzgania uzyskany dzięki zwykłej szorstkiej stronie gąbki kąpielowej (polecam!) Tyle pracy żeby być straszną, widać na nic ;( ale Halloween to przede wszystkim dobra zabawa i dużo śmiechu, więc tu się na pewno kwalifikujemy ;) Pozdrawiam!

Re: WYGRAJ ZESTAW KOSMETYKÓW NANSHY :-)

A ja postanowiłam stworzyć dwie Halloweenowe charakteryzacje- dla Pani oraz dla Pana, a co!

Pierwsza charakteryzacja- dla Pani, jest połączeniem makijażu wieczorowego  z "akcentem " drugiej twarzy- tej bardziej demonicznej. Do storzenia tej charateryzacji potrzebne mi były niezastąpione produkty marki Kryolan: płynny lateks, farby do malowania twarzy i sztuczna krew, a także przedmioty codziennego użytku takie jak: igła, sznurek, suwak oraz chusteczki higieniczne ;)

Charakteryzacja na Halloween skierowana dla Panów polegała na dodaniu "kilku" lat i zmarszczek poprzez cieniowanie twarzy, a także stworzeniu rany postrzałowej oraz "rozdartych" ust. Wykonałam te elemnty chusteczkami higienicznymi w połączeniu z płynnym lateksem i polałam sztuczną krwią.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: WYGRAJ ZESTAW KOSMETYKÓW NANSHY :-)

wow co za makijaże, podziwiam

Re: WYGRAJ ZESTAW KOSMETYKÓW NANSHY :-)

Podsyłam swoja propozycję makijazu Halloween :) Makijaż został wykonany kosmetykami Kryolan, oraz Paese. Wiedźma, czarownica....ooooo :D

Re: WYGRAJ ZESTAW KOSMETYKÓW NANSHY :-)

SylwiaJurekMakeUp

Re: WYGRAJ ZESTAW KOSMETYKÓW NANSHY :-)

Kolejny raz się bawię z Wami...choć wiem,że z powyższymi pracami nie mam szan...niedługo dostanę dyplom za wytrwałość :P

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: