WYGRAJ JEDEN Z ZESTAWÓW KOSMETYKÓW MARKI MAYBELLINE :-)

  • 2017-03-24, o 11:56
  • 24
  • 8 777
  • 23
  • 23

Re: WYGRAJ JEDEN Z ZESTAWÓW KOSMETYKÓW MARKI MAYBELLINE :-)

niestety nie mogłam wrzucić zdjecia w ramach przestrogi dla innych. Ale uwierzcie na słowo. Było nie wesoło ❤

 

Szczerze mówiąc było ich bardzo dużo! 

Główne błędy opierały sie na źle dobranym odcieniu podkładu, oraz na źle wybranych kolorach do mojej tonacji.

 

Najwieksza wpadka była na urodzinach przyjaciółki. Pamietam, moj pierwszy "dorosły" makijaż. Naoglądałam się jak to robią w rożnych tutorialach... W moim przypadku wyglądało to conajmniej jak walka z wiatrakami. Jak nie jeszcze gorzej

Re: WYGRAJ JEDEN Z ZESTAWÓW KOSMETYKÓW MARKI MAYBELLINE :-)

niestety nie mogłam wrzucić zdjecia w ramach przestrogi dla innych. Ale uwierzcie na słowo. Było nie wesoło ❤

 

Szczerze mówiąc było ich bardzo dużo! 

Główne błędy opierały sie na źle dobranym odcieniu podkładu, oraz na źle wybranych kolorach do mojej tonacji.

 

Najwieksza wpadka była na urodzinach przyjaciółki. Pamietam, moj pierwszy "dorosły" makijaż. Naoglądałam się jak to robią w rożnych tutorialach... W moim przypadku wyglądało to conajmniej jak walka z wiatrakami. Jak nie jeszcze gorzej

Re: WYGRAJ JEDEN Z ZESTAWÓW KOSMETYKÓW MARKI MAYBELLINE :-)

bardzo ciekawe pytanie! ...aż uśmiechnęłam się do monitora ze wstydu, gdy przypominam sobie mój makijaż kilka lat temu.Wszystkie grzechy makijażowe w jednym ;) Nosiłam zbyt jasne podkłady (ok 2 tony), kreskę na górnej powiece robiłam tak grubą kredką, że wychodziła na "pół oka", oczywiście nie obeszło się bez węglowej lini wodnej ! Do tego brwi - jeśli można było to tak nazwać hihi.. tkz "plemniczki" towarzyszyły mi aż 5 lat. Na to wszystko usta ,,nude" oczywiście w kolorze podkładu i rzęsy do nieba w kształcie owadzich nóżek. (n)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: WYGRAJ JEDEN Z ZESTAWÓW KOSMETYKÓW MARKI MAYBELLINE :-)

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i opowieści :-)Tym razem nagrody zdobywają:Madzixon oraz Ulczyk. Gratulujemy!

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: