WSZYSTKO O KREDKACH :)

  • 2010-08-27, o 23:07
  • 76
  • 25 005
  • 30
  • 50

Re: WSZYSTKO O KREDKACH :)

jedynie dziewczyny z wrażliwymi oczami nie będa zadowolone ze szczypania(jesli damy na linię wodną). Sama jestem alergikiem i gdyby nie ten smutny fakt (ktory moge przezyc ze wzgledu na reszte zalet kredki) to Supershock jest naprawde Super

Re: WSZYSTKO O KREDKACH :)

Hej chcialabym zapytac o dobra czarna kredke do oczu,ktora moglabym spokojnie bez poprawiania utrzymac sie dlugo na lini wodnej, posiadam jedna jedyna z chanel nie mowie ze zla jest bo miekka dobrze sie ja temperuje i naklada ale jednak co godzinke musze poprawic co mnie irytuje, macie cos godnego poelcenia?

www.suonko82.blogspot.it

Re: WSZYSTKO O KREDKACH :)

i znów odsyłam do supershock\'a to jedyna kredka, która utrzymuje mi się na wodnej

spróbuj również pomóc swojej dotychczasowej kredce utrwalając ją czarnym cieniem - jego pylasta konsystencja pochłania wilgoc i sprawia ze liner sie nie rozmazuje z wodnej i nie znika tak szybko

Re: WSZYSTKO O KREDKACH :)

Faktycznie widze same pozytywne opinie na temat tej kredki, ale rowniez zauwazylam jeden problem podobno zle sie ja temperuje masz na nia natalusia371jakis sposob?

www.suonko82.blogspot.it

Re: WSZYSTKO O KREDKACH :)

mozesz trzymać ją w lodówce lub wrzucić na trochę do zamrażalnika to stwardnieje

Re: WSZYSTKO O KREDKACH :)

Wczoraj dostalam kredke z avonu supershock dzis ja wyprobowalam niestety po godzinie w niektorych miejscach na lini wodnej znika a mialam taka nadzieje eh

www.suonko82.blogspot.it

Re: WSZYSTKO O KREDKACH :)

bo kredki na linni wodnej utrwala sie cieniem to nie wina kredki, tylko wody w oku ;p (ps. mi supershock bez cienia na linni wodnej trzymal sie np dluzej od khola, ale poza tym jednym razem zawsze utrwalam)

Re: WSZYSTKO O KREDKACH :)

Ja ostatnio kupiłam świetną kredkę z Manhattanu za 14 zeta Naprawdę bardzo fajna, dobrze się rozprowadza i nie rozmazuje się. Polecam

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: WSZYSTKO O KREDKACH :)

Po ostatniej wizycie w Polsce w koncu udalo mi sie zakupic kredke na linia wodna z gosh-a, koszt 30 zl a przetrwala na "oku" spokojnie 4h przede wszystkim duzy plus nie trzeba jej temperowac

www.suonko82.blogspot.it

Re: WSZYSTKO O KREDKACH :)

Ja ostatnio używam podwójnych kredek z serii Very Me z Oriflame. Mam wszystkie 5 i dla mnie są najlepsze. Mimo, że nie mam wprawy w rysowaniu równych kresek tymi kredkami nawet na lekko przymkniętym oku udaje mi się narysować prawie idealnie równą kreskę. Moje ukochane kreski, to kolor zielono - turkusowy

swiatmakeupu.blogspot.com
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: