WSZYSTKO O KREDKACH :)

  • 2010-08-27, o 23:07
  • 76
  • 24 990
  • 30
  • 50

Re: WSZYSTKO O KREDKACH :)

według mnie SUPERSHOCK jest godna spróbowania
poleciłabym ją szczególnie 2 grupom dziewczyn:
- te które zawsze używały kredki bo tak było im wygodniej, nie umiały, lub nie miały czasu posługiwać się pędzelkami ale potrzebują bardzo intensywnego koloru i przede wszystkim mega trwałości linera
- te które uwielbiają linery (w tym ja ;p) ale np. spieszą się i potrzebują szybszego rozwiązania od zabawy pędzelkiem, zakręcaniem i odkręcaniem słoiczka, lub poprostu chcą wziąć w podróż o jedną rzecz miej )

Re: WSZYSTKO O KREDKACH :)

Ja się wpasowuje w obie grupy
Zamówiłam sobie trzy kolory. Już wcześniej się na nie czaiłam bo pomyślałam że na przykład w podróż czy do torebki na co dzień takie cudo byłoby idealne Kiedyś wzięłam na wyjazd eyeliner w pędzelku i czasu nie było żeby nim manewrować Poza tym wszyscy podkreślają intensywność koloru niespotykaną dla kredek.
Mam nadzieję, że przyjdą jeszcze w tym tygodniu.
Zdam relację jak już użyję

Re: WSZYSTKO O KREDKACH :)

Maluję dolna linie rzęs czarną miękką wysuwaną kredką Ruby Rose z arabskim kohlem. Właściwie nie na całej linii tylko na 2/3 długości i czasami tak samo na górnej powiece. Mam kilka kolorowych kredek z Naomi, których używam też na dolnej powiece. Te kolorowe są w większości blade i prawie ich nie widać. Ostatnio robię sobie taki leciutki makijaż na słoneczny wiosenny dzień i nie obrysowuję oczu kredkami. Pozostawiam je takie bardzo lekkie i naturalne:-)

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: WSZYSTKO O KREDKACH :)

Dziewczyny używałyscie kiedyś eyeliner\'a we flamastrze ?
Czy on jest leprzy niż ten w pędzelku ?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: WSZYSTKO O KREDKACH :)

Kiedyś miałam z Pierre Rene i nie byłam zadowolona bo kolor był taki wyblakły i ciężko mi się go nakładało. Dlatego wolę te z pędzelkiem- mi przynajmniej jest łatwiej zrobić takim kreskę.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: WSZYSTKO O KREDKACH :)

Dziewczyny a możecie polecić jakieś dobre eyelinery w żelu, tzn takie w słoiczku? Może któraś używała z Inglota? Bo opinie na jego temat są strasznie rozbieżne:)
a ten supershock może być rzeczywiście ciekawy:)

Re: WSZYSTKO O KREDKACH :)

Sabia: dobre eyelinery w żelu ma firma Bobbi Brown i essence. Essence plasują się w ludzkich, przystępnych cenach (chyba 11-12zl)i są świetne. Polecam

Re: WSZYSTKO O KREDKACH :)

Natalusia dzięki :*
wydaje mi się że taki eyeliner będzie najwygodniejszy w użyciu dla mnie, bo póki co jak rysuję pędzelkiem kreskę cieniami na mokro to wychodzi mi najlepiej:)
spróbuję jednak lepiej na tym tańszym;)

Re: WSZYSTKO O KREDKACH :)

Co do eyeliner\'ów we flamastrze. Kupiłam bo myślałam że świetnie sprawdzą się w podróży. Ale niestety. Pierwszy był z Maybelline. Ciężko coś nim narysować, końcówka zasycha. Pomyślałam że może warto kupić jakiejś innej firmy żeby się przekonać. No i padło na Sephorę. Tutaj taka sama tragedia. Trzeba było dociskać końcówkę tak bokiem żeby "odbić" kolor na powiece. Także ja nikomu nie polecam we flamastrze. Jednak co w pędzelku to w pędzelku

A co do kredki żelowej z Avonu "SuperShock". Dziewczyny ! Jeżeli cały czas szukacie tej jedynej kredki to jest nią właśnie ta od Avon. Niezniszczalna na oku, dobrze napigmentowana, nie wymaga poprawek w ciągu dnia i wciąż ten sam głęboki kolor. Czytałam o problemach przy temperowaniu. U mnie też takowy jest. Kredka jest delikatna i zawsze dobrze włożyć ją do zamrażarki przed ostrzeniem. Ostrego szplikulca jak na zwykłej kredce tak łatwo się nie zrobi Ale to nic nie szkodzi. Kredka jest tak rewelacyjna i długotrwała, że porzuciłam moje dotychczasowe poszukiwania. I co najważniejsze ! Można ją kupić na Allegro już za niecałe 10 zł. Mam 3 kolory: czarny, brąz, śliwkowy. Czaję się jeszcze na inne hehe

Re: WSZYSTKO O KREDKACH :)

Nigdy nie byłam przekonana do eyelinerów, ale od niedawna testuję liner w żelu z Essence - jest po prostu fenomenalny!! super czarny, kolor z lekkim błyskiem (nie matowy) i w dodatku bardzo trwały. Cena faktycznie ludzka, niecałe 12 zyla ;p

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: