WŁOSY LECĄ Z GŁOWY

  • 2011-08-05, o 14:57
  • 65
  • 27 460
  • 44
  • 57

WŁOSY LECĄ Z GŁOWY

Hej dziewczyny
Od jakiegoś czasu zauważyłam że bardziej wypadają mi włosy,szczególnie przy myciu.Proszę Was o radę czym je wzmocnić? Macie jakieś swoje wypróbowane sposoby? Witaminy,szampony,odżywki....

Re: WŁOSY LECĄ Z GŁOWY

Polecam sprawdzona i Ty tez na pewno bedziesz z efektu zadowolona Maseczka do wlosow "MAKA"(Eclipa Alba) z firmy Hesh -kosztuje 12 zl ,jest w formie proszku -mieszasz ja z woda nakladasz na wlosy trzymasz godzinke i co jakis czas powtarzac. Naprawde zdziala cuda t Polecam Najskuteczniesza ze wszyskich sposobow ! tania skuteczna przyjazna dla skory jedna wada mianowicie ze tak bardzo trudno dostepna w Polsce a szkoda.. http://helfy.pl/maka-puder-eclitpa-alba-alopecia Nie wiem dlaczego do Polski wola sprowadzac jakies inne produkty buble , a nie te tanie bardziej skuteczne i przyjazne dla skory ?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: WŁOSY LECĄ Z GŁOWY

Polecam maseczkę L\'biotica biovax-maseczka do włosów słabych ze skłonnością do wypadania (biało-brązowe opakowanie) Kosztuje 13zł a działa cuda. Włosy są miękkie, ładnie pachną a co najważniejsze znacznie mniej wypadają. Polecam! Powinno się ją stosować przynajmniej raz w tygodniu na godzinę. Po umyciu włosów nakładamy maseczkę, na wierzch foliowy czepek i ręcznik. Dla lepszego efektu można podgrzewać głowę zawiniętą w ręcznik suszarką do włosów.

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: WŁOSY LECĄ Z GŁOWY

Dziękuje dziewczyny za radę właśnie wrócilam z zakupów.Udało mi się dostać tę maseczkę do włosów biovax w mojej aptece.Już nie mogę się doczekać żeby ja wypróbować napiszę potem jak się sprawdziła u mnie.
Miłego weekendu!

Re: WŁOSY LECĄ Z GŁOWY

klaudusia0807 naprawdę dzięki za radę co do tej maseczki z Biovax\'u kondycja moich włosów poprawiła się po niecałym miesiącu.Stosowałam ją 3 razy w tygodniu i trzymałam nieco dłużej niż jest napisane na opakowaniu.Moje włosy nie są już tak suche i nabrały ładnego zdrowego połysku.Na 100% kupie kolejne opakowanie

Re: WŁOSY LECĄ Z GŁOWY

mi także włosy wypadają. Cały czas je z siebie ściągam. Widzę, ze mam ich dużo mniej. Mam włosy przetłuszczające się. Pomóżcie jak zrobić, żeby mniej wypadały, a także odrosły.

Re: WŁOSY LECĄ Z GŁOWY

Polecam brac skrzyp przynajmniej miesiąc, a najlepiej 2, a oprócz tego można wcierać delikatnie w skórę głowy wcierkę firmy jantar.

Re: WŁOSY LECĄ Z GŁOWY

Najlepiej przez trzy miesiące brać skrzypowitę, przy okazji poprawia się wygląd skóry i paznokci. Przez pierwszy miesiąc mogą wychodzić krostki, ale później skóra jest gładka. Z szamponów to dobry jest też z loreal wzmacniający.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: WŁOSY LECĄ Z GŁOWY

Może masz jakieś niedobory? Ja polecam skrzyp polny (do picia albo w tabletkach) i maski na włosy. Możesz popytać w aptece, mi fajnie pani farmaceutka poradziła.

Re: WŁOSY LECĄ Z GŁOWY

Ja też polecam łykać skrzyp, ale wymaga to systematyczności i daje efekt po 1-2 miesiącach.

Re: WŁOSY LECĄ Z GŁOWY

Miałam ten sam problem, dlatego mogę ci poradzić. Wzmocniłam cebulki stosując szybką maseczkę: żółtko, dwie łyżki nafty kosmetycznej i letniej wody, można też dodać łyżeczkę olejku rycynowego. Przeczytałam na licznych forach o zaletach nafty, że wzmacnia włosy, przyspiesza ich porost (spójrzcie na Violletę Villas, podobno tak bujne włosy zawdzięcza nafcie).

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: