WŁOSY LECĄ Z GŁOWY

  • 2011-08-05, o 14:57
  • 65
  • 27 462
  • 44
  • 57

Re: WŁOSY LECĄ Z GŁOWY

zdecydowanie to przez brak witamin w organizmie. proponuje na poczatek witaminy w grupy b

Re: WŁOSY LECĄ Z GŁOWY

Mi tez zaczely sie sypac, a zdarzalo sie to glownie jesienia, a tu jeszcze lato trwa w najlepsze :/ Ratuje sie odzywkami, teraz zamowilam ampulki placenta mil mil bo tanie i podobno super :D do tego zbieram sie do lykania revalidu na wzmocnienie :)

często przyczyna tkwi w jakiejś dolegliwości, warto zbadac np. tarczycę

Re: WŁOSY LECĄ Z GŁOWY

Po ciąży moje włosy lecą z głowy garściami, stosuję co mogę

Re: WŁOSY LECĄ Z GŁOWY

Rewelacyjnym środkiem na wypadnia włosów jest olej z wiesiołka, czyni cuda nie tylko z wlosami?

 

 

Re: WŁOSY LECĄ Z GŁOWY

ja też tracę włosy, ale jak słusznie zauważył mój fryzjer: cały dzień chodze w kucyku więc włosy w ciągu dnia nie mają jak wylecieć. Dlatego potem podczas mycia, zwłaszcza, że czasami nie szczotkuję ich regularnie, wypada mi wiele włosów bo przec cały dzień nie miały okazji. A jak wiadomo włosy wypadają i to kilka tys w ciągu jedno dnia. Także jak nosisz kucyk to także może być przyczyna

Re: WŁOSY LECĄ Z GŁOWY

Koleżance mojej mamy po śmierci męża zaczęły strasznie wypadać włosy. Było to spowodowane oczywiście traumą i stresem. Jakaś znajoma farmaceutka polecila jej tabletki Biotebal, które faktycznie działają. Już po trzech miesiącach zaczeły jej rosnąc "baby hair" i teraz znów ma piękne, zdrowe włosy. Oczywiście ja również je stosowałam, bo znam je już od jakichś dwóch lat. Co jakiś czas do nich wracam, żeby urosły mi nowe włoski i jestem bardzo zadowolona z efektów. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: WŁOSY LECĄ Z GŁOWY

Ja również polecę tabletki. Silica. Uaatowała nie tylko włosy przed wypadaniem, ale szybciej rosną, paznokcie są mocniejsze i też rosną jak szalone. JEśli chodzi o maskę, to ja stosuję Crema al latte z kallosa.  Rewelacja.  

Re: WŁOSY LECĄ Z GŁOWY

zdecydowanie to przez brak witamin w organizmie. proponuje na poczatek witaminy w grupy b

2015-08-12 14:27:55 autor Sylwia14

i uzywać ziołowych produktów

Re: WŁOSY LECĄ Z GŁOWY

braki witamin w organizmie robia szkody

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: