WIECZÓR PANIEŃSKI

  • 2012-04-11, o 19:36
  • 57
  • 22 007
  • 34
  • 43

Re: WIECZÓR PANIEŃSKI

i to jak! Tylko wiesz Monika, hmmm nie skompromituj się z jakimś tancerzem:P maż się dowie, jak nie teraz to za 50 lat w sanatorium!

picjafly

haha dobre

Re: WIECZÓR PANIEŃSKI

Ja bym zrobiła wypad na dyskotekę do jakiegoś baru...

Strony www - Budowa stron oraz sklepów internetowychRemonty warszawa

Re: WIECZÓR PANIEŃSKI

Wpisuję wszędzie na forach, w których ktoś pyta o pomysł na wieczór panieński to samo bo byłyśmy zachwycone tym co udało nam się załatwić na wieczór przyjaciółki.

My z dziewczynami wynajęłyśmy nyskę - tak tak, nyskę z czasow prl-u. Panna młoda nic nie wiedziała - była umówiona tylko tak, że miała wyjść przed dom o 20 - my podjęchałyśmy super imprezową nyską. W środku szampan, kieliszki super muza i migające światełka. Wypas na maxa. Zaskoczenie było ogromne.
Super sympatyczny pan kierowca ;P obwiózł nas po Katowicach. Wszyscy na nas patrzyli, trąbili, klaskali - super sprawa. Na koniec zawiozl nas do klubu, gdzie miałysmy zarezerwowany stolik.
POLECAM!!!!

Re: WIECZÓR PANIEŃSKI

Najważniejszy jest dobry pomysł na panieński i zgrana paczka dziewczyn, wówczas zabawa będzie gwarantowana. Internet i odrobina wyobraźni pomoże Wam wymyślić gry dzięki którym będziecie miały ubaw po pachy.

Niesamowite pomysły na panieński

Re: WIECZÓR PANIEŃSKI

A my troszkę inaczej podeszłyśmy do tematu. Wynajęłyśmy striptizera, który zaaranżował porwanie, zabrał Pannę Młodą ścigaczem do fryzjera, zrobił mały taniec, w prezencie dostała od nas extra fryzurę, babeczki, szampan, gadki. fajnie było

Re: WIECZÓR PANIEŃSKI

A my troszkę inaczej podeszłyśmy do tematu. Wynajęłyśmy striptizera, który zaaranżował porwanie, zabrał Pannę Młodą ścigaczem do fryzjera, zrobił mały taniec, w prezencie dostała od nas extra fryzurę, babeczki, szampan, gadki. fajnie było

2013-08-30 01:05:06 autor kubarko

głupszego pomysłu nie słyszałam chociaz nie słyszałam

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: WIECZÓR PANIEŃSKI

nie lubię takuch oklepanych wieczorów, lubię zbawę całą rodziną przed ślubem, wódeczka, bez żadnych struiptizerów

Re: WIECZÓR PANIEŃSKI

Dla mnie panieński to panieński, jak sama nazwa wskazuje. Bez żadnych facetów :) Wieczór w babskim gronie, niekoniecznie impreza gdzieś w klubie. Ważne, żeby się dobrze bawić.

Re: WIECZÓR PANIEŃSKI

Podbijam temat :) Może macie jakieś nowe ciekawe pomysły na wieczór panieński? :D

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: WIECZÓR PANIEŃSKI

Impreza w jakims klubie, wyjazd na weekend gdzies

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: