W poszukiwaniu tuszu do rzęs

  • 2012-01-24, o 23:21
  • 58
  • 21 685
  • 29
  • 45

Re: W poszukiwaniu tuszu do rzęs

Ogólnie to ja mam dość gęste rzęsy ale na tym 1 zdj wygląda tak jak bym wcale nie miała (a długości są średniej ) postaram się zrobić lepsze. W składzie tego tuszu chyba coś jest co pielęgnuje rzęsy bo odkąd go używam to moje rzęsy ładniej wyglądają.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: W poszukiwaniu tuszu do rzęs

Zdjęcia są ok Nawet na pierwszym zdjęciu widać, że masz gęste, a tusz je oczywiście fajnie podkreśla.
A tak na marginesie. Nie ma co się oszukiwać - jeśli ktoś nie ma gęstych i/lub długich rzęs to żaden tusz tego nie zmieni. Moja siostra ma piękne oczy ale rzęsy mizerniutkie. Próbowała już chyba wszystkich dostępnych maskar na rynku. Poszła na zagęszczanie rzęs. Efekt piękny, naturalny i teraz może pomalować się byle jakim tuszem i oczy wyglądają nieziemsko. Niestety minus takiego zabiegu jest taki, że co jakiś czas trzeba chodzić na poprawki. No ale coś za coś

A poniżej obiecane zdjęcia: Maybelline Volum\' Express (brązowy tusz) i Volum\' Express Turbo Boost (czarny tusz). Opakowania takie same (pomijam kolorystykę), szczoteczki takie same a działanie zupełnie inne. Turbo Boost nie lubię.

https://lh6.googleusercontent.com/-kGSc1WCVw2A/TyQCgK_t46I/AAAAAAAAB-o/6IS6qyLy8nc/s850/P1090082-min.jpg
https://lh3.googleusercontent.com/-UWK3B-nAnVk/TyQCh78f4mI/AAAAAAAAB-w/yVkCuHpIwzw/s850/P1090084-min.jpg

Re: W poszukiwaniu tuszu do rzęs

Zaszłam przedwczoraj do sklepu i obok siebie postawione były chyba cztery rodzaje tych właśnie tuszy. Te, które Ty tu pokazałaś, jeszcze z różowym napisem i jakiś jeszcze wydłużający. Stwierdziłam, że wstrzymam się jeszcze z kupnem, by nie wziąć pierwszego lepszego w pośpiechu i potem żałować.

Re: W poszukiwaniu tuszu do rzęs

Czytałam, że tusze z Max Factora są dobre. Sama chciałam sobie kupic taki. Poszłam do mojej drogerii i poprosiłam brązowy jak zwykle, bo jestem porcelanową blondynką. Wyobraźcie sobie, że ekspedientka powiedziała, że owa firma nie produkuje tego koloru Dla mnie to absolutne zaskocznie, przecież na oficjalnej stronie MF wyraźnie pisze, że brązy też mają. Może wiecie co jest na rzeczy
Poprosiłam ją aby się upewniła. Owszem zapytała przedstawiciela. Na drugi dzień gdy tam wróciłam obstawała przy swoim, twierdząc, że on też tak jej powiedział

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: W poszukiwaniu tuszu do rzęs

Czytałam, że tusze z Max Factora są dobre. Sama chciałam sobie kupic taki. Poszłam do mojej drogerii i poprosiłam brązowy jak zwykle, bo jestem porcelanową blondynką. Wyobraźcie sobie, że ekspedientka powiedziała, że owa firma nie produkuje tego koloru Dla mnie to absolutne zaskocznie, przecież na oficjalnej stronie MF wyraźnie pisze, że brązy też mają. Może wiecie co jest na rzeczy
Poprosiłam ją aby się upewniła. Owszem zapytała przedstawiciela. Na drugi dzień gdy tam wróciłam obstawała przy swoim, twierdząc, że on też tak jej powiedział

mila1195

to chyba trochę niedoinformowana ta kobieta. Max Factor wypuścił na rynek tusze w kolorze brązowym i ciemnym granacie.Mam tu na myśli tusze z serii 2000 calorie.

Re: W poszukiwaniu tuszu do rzęs

No to spróbuję w innej drogerii Fajnie, że akurat 2000 calorie, bo właśnie na tę mascarę miałam chrapkę, ale mam nadzieję, że inne też są w tej wersji kolorystycznej, tak jak na stronie piszą, np. masterpiece czy false lash efect

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: W poszukiwaniu tuszu do rzęs

ja ostatnio wypróbowałam nowy tusz do rzęs pogrubiająco wydłużający BIG BOLD ISADORA i bardzo mi podpasował, nie kruszy się, nie odbija na górnej powiece, dostępny jest w przystępnej cenie w internetowym sklepie kosmetycznym usunieto reklame

Re: W poszukiwaniu tuszu do rzęs

ja mogę ci polecić tusz wibo(niebieskie opakowanie) oraz tusze golden rose różowe i żółte opakowanie

Mój blog o kosmetykach http://kosmetyko-olandia.blogspot.com/

Polecam Lovely żółty i Maybeliine serie z żółtymi:)

Re: W poszukiwaniu tuszu do rzęs

Ja bardzo lubię Maybelline Rocket ;)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: