W poszukiwaniu dobrego korektora

  • 2011-09-13, o 12:24
  • 63
  • 22 800
  • 24
  • 38

W poszukiwaniu dobrego korektora

Chyba tu jest odpowiednie miejsce do wstawiania swoich fotek. Moje worki pod oczami spedzaja mi sen z powiek Na pierwszej fotce wiadomo... na drugiej z podkladem i korektorem, z lewej strony korektor Rimmel Renev & Lift a z prawej ( tam gdzie wlosy za uchem dla jasnosci bo mam problemy z kierunkami ) Mary Kay Facial Highlighting Pen.

Re: Ja w poszukiwaniu dobrego korektora

Myślałam, że problem będzie większy przyznam, że nie widzę różnicy pomiędzy korektorami... Zastanawiam sie równeiż, czy czasami nie powinnaś mieć 2 kolorów korektora - jeden ecrue w wewnętrznym kącuiku oka oraz w miejscach gdzie jest najbardziej wypukły "worek", natomiast ciemniejszy korektor gdzie robi się ta tzw. podkowa...

Re: Ja w poszukiwaniu dobrego korektora

Dzieki dzieki, doradz prosze jak mozesz

Re: Ja w poszukiwaniu dobrego korektora

A dermablend podkład nie kryje wystarczająco? Może jest jakiś korektor z tej serii? Pytam i przy okazji podrzucam pomysł bo ja go nie stosowałam a widziałam kilka pozytywnych opisów. Przyszedł mi jeszcze do głowy dermacol (jakichś wielkich worków czy cieni pod oczami nie mam ale zmagałam się z przebarwieniami i sobie radził) Ja mieszałam go z innym podkładem i nie musiałam użyć korektora bo ładnie krył więc i tu może się sprawdzi. Co o tym myślisz Moniko, jest dostępny chyba wszędzie, a i jego koszt też nie jest duży więc nie będzie szkoda jeśli nie podziała. Megi może spróbujesz?

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Ja w poszukiwaniu dobrego korektora

hmm w sumie nie pomyślałam o Dermacolu - bo za gęsty w te okolice, ale faktycznie zmieszany z kremem lub lżejszym podkładem mógłby zadziałać o dermablendzie też skojarzyłam - bardziej apteczny produkt - myślę, że sprawdziłby się równeiż.

Re: Ja w poszukiwaniu dobrego korektora

Megi,a ja Ci zapodam pare domowych sposobów na cienie,worki pod oczkami....korektor to jedna sprawa ,ale sa domowe spossoby ,które mam nadzieje Tobie pomogą....na 15 minut ,wieczorem zrób sobie okłady z czarnej herbaty,okłady z zielonej herbaty natomiast powinny rozjasnic skóre.świetne na oczy są tez oklady z ogórka,dla spotęgowania efektu zmiksuj ogórka ,żeby bylo jak najwiecej soku ,namocz w nim wacik i zrob sobie oklad,pomocne bywaja tez oklady z lodu,,w aptece jest specjalny żel ze swietlika z babką lancetowatą pod oczy(koi,likwiduje obrzeki);;;kurka zapomnialam ze ty nie mieszkasz w Pl ...hmmm...mojej znajomej ten żel pomógł a miala spore problemy z tymi workami...smarowala zgodnie z instrukcja na opakowaniu.Na dzień wypróbuj korektor z Maybelline EverFresh pod oczy,,,,podobno jest super leciutki ,i swietnie zakrywa..no i koniecznie pod oczy krem z retinolem..

Re: Ja w poszukiwaniu dobrego korektora

Dermacol mieszałam z Sorayą niby sceniczny ale jak dla mnie to krem koloryzujący i nie wiem ile musiała bym go nałożyć, poza tym że słobo kryje to jest fajny do mieszania z innymi podkładami i daje fajny efekt i ładnie pachnie:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Ja w poszukiwaniu dobrego korektora

Myslisz Nitko o tym fioletowym? mi tez nie przypasował opróc tego pieknego zapachu
ps. badalas sie?:)

Re: Ja w poszukiwaniu dobrego korektora

Nie, o czarnym z pompką. Może trafiłyśmy na jakieś felerne:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Ja w poszukiwaniu dobrego korektora

Dziewczyny dziekuje Wam za wskazowki.
@Katy robilam okladymaseczki na oczy z ogorka, mialam tez gotowe z Yves Rocher, Zel pod oczy mam z Ives Rocher, Vichy i Clinique ale zadna rewelacja. O zelu ze swietlika czytalam wczesniej i jak bede w Polsce na pewno kupie.
Jesli chodzi o korektor pod oczy to mam naprawde dylemat bo musze cos wybrac ale jeszcze sie waham itu licze na Was .
Dermablend cover creme - nie znalam ale poszperalam troche i znalazlam, kusi bardzo, cena przystepna, duzy wybor kolorow, zobaczcie same:

http://www.youtube.com/watch?v=62tNutaV4co

Kryolan - w pedzelku ponoc duzych kregow nie zakamufluje a ten w koleczku jest dla mnie niestety za drogi ale moze uda mi sie kiedys wygrac tanio licytacje

Bobbi Brown - korektor solo i kamuflaz solo lub 2 w 1 , sa tak rozne oceny ze niewiadomo kto ma racje, rzecz w tym, ze duzo komentarzy wystawiaja mlode, dwudziestoparoletnie dziewczyny a jakie one moga miec worki czy podkowy w porownaniu ze mna
Tutaj na temat korektorow Bobbi Brown, niestety po angielsku, sama znam angielski bardzo slabo ale pomagam sobie tlumaczem google i jakos daje rade :
http://www.mydarkcirclesblog.com/2007/0 ... corrector/

Laura Mercier podobnie jak wyzej duzo i dobrych i zlych opinii :

http://www.makeupalley.com/product/show ... temID=4295

I na koniec taka nowosc:

Skinfood Salmon dark circle concealer - koreanski produkt w 2 kolorach, ponoc bardzo wydajny i dobrze kamufluje kregi ale dosc tlusty i tego sie obawiam, mam dosc tlusta cere i poce sie na twarzy. Wprawdzie jest jeszcze drugi produkt:
Skinfood dark circle concealer powder ale troche sie obawiam czy nie za duzo tego bedzie i czy nie zacznie sie zbierac w zmarszczkach i rolowac?

http://www.youtube.com/watch?v=SuEzyECob4E

http://2.bp.blogspot.com/__Nbr6207Dk0/TQ8mMIkQ9PI/AAAAAAAACcM/d9N-jx4Kiak/s400/salmon%2Bpowder%2B5.

Pomozcie, licze na Was

Ps. Poprzez ebay.nl udalo mi sie namierzyc Artdeco , sa korektory z Francji z przesylka do Holandii. Tylko musialabym znac dokladna nazwe produktu a najlepiej z fotka. Jest cos takiego np. ARTDECO Double Finish N.1 glace a la vanille i nie wiem czy to o to chodzi?

Re: W poszukiwaniu dobrego korektora

Klamka zapadla, zamowilam zupelnie cos innego, podklad nieznanej mi marki Pixi Eye Brightener- Concealer Kit #2. Dziwne jest tylko, ze na ich stronce kosztuje 24 $ a na ebayu zaplacilam tylko 5 $. Powinnam go miec za okolo 2 tygodnie, na pewno dam znac czy jest dobry

http://beauty-and-health-planet.com/images/pixi-eye-bright-kit-no-2-conceal-highlight-nib-32-.jpg

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: