W poszukiwaniu dobrego korektora

  • 2011-09-13, o 12:24
  • 63
  • 22 770
  • 24
  • 38

Re: W poszukiwaniu dobrego korektora

Ja bardzo duzo kosmetykow kupuje na ebayu z Anglii lub Usa. Tutaj znalazlam cos dla Ciebie:

http://www.ebay.nl/itm/Mary-Kay-Makeup- ... 232fccda98

Mary Kay Makeup Face Foundation Concealer Hides Dark Circles Waterproof . Ja mam inny, ale czytalam opinie i sa dobre.
Z przesylka do Ciebie lekko ponad 10 euro.

Re: W poszukiwaniu dobrego korektora

@Suonko82 i jak sprawdza sie korektor ?

Re: W poszukiwaniu dobrego korektora

Ja polecam korektor Gosh Click\'n Conclear jest świtny,kryje moje cienie pod oczami no i najważniejsze nie podkreśla zmarszczek Droższy ale równie skuteczny jest YSL Touche Eclat,łatwo z nim też przedobrzyć i w efekcie mamy wielką zmarszczkę pod okiem :/ Do niedawna męczyłam się z korektorem bell (który o dziwo poleca tyle osób na KWC) wchodził we wszystko,pod oczami dużo lepiej wyglądał już DW,ale wiadomo za ciężki pod oczy.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: W poszukiwaniu dobrego korektora

@Czaswrocicnaziemie a jak aplikujesz korektor bo jak ogladam filmiki na youtube to wszystko wydaje sie takie latwe ale jak robie sama to juz jest gorzej. Czy nakladajac podklad powinnam pominac oczy i dopiero potem polozyc korektor Heleny R. ? Bo ja klade podklad na cala twarz i na oczy/pod oczy i na to daje korektor a to chyba jest za gruba warstwa i wlasnie podkresla wtedy zmarszczki. Dodam, ze ten typ korektora nadaje sie raczej na podklad a nie pod poniewaz caly urok w tym ze rozswietla dzieki perlowym drobinkom.

Re: W poszukiwaniu dobrego korektora

Ja np podkład nakładam na powieki żeby cień mi się lepiej trzymał; są teorie żeby korektor nakładać na powiekę, ale jakoś wolę podkład, a pod oczy tylko krem i na to korektor; teraz nakładam kamuflarz, bo moje cienie to jakaś masakra, są strasznie ciemne; tylko z kamuflarzem to słyszałam, że przyspiesza powstawanie zmarszczek, wysusza.. no i nie wiem już czym zakrywać te cienie; próbowałam najpierw nałożyć podkład i korektor, ale za dużo tego było, podkreślało problem..znowu typowe korektory pod oczy nie zakrywają mi cieni.

Re: W poszukiwaniu dobrego korektora

No wlasnie, tez mam z tym problem. Jak juz mocno kryjacy to skora pod oczami byla sucha jak pergamin a jak lekki, plynny to nie pokrywa calkowicie cieni.
Znalazlam fajny filmik, 5 sposobow aplikowania korektora bo pewnie oprocz jakosci duzo tez zalezy od umiejetnego nakladania:

http://www.youtube.com/watch?v=CUEtCNrhBeY

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: W poszukiwaniu dobrego korektora

Megi ja omijam miejsce pod oczami,a podkład aplikuję tylko na cieniu i to tak delikatnie,potem na całą powierzchnie pod okiem nakładam korektor (do podkładu i korektora stosuję jajeczko BB,pędzlem zbyt długo się męczyłam a i tak pozostawały niekiedy smugi) i od razu pudruję to miejsce,ale pudru też nie za dużo bo zdarzy mu się też nieco wejść w zmarszczki.Ogólnie to przez 2 lata uczyłam się jak to dobrze zrobić,początki jak pamiętam nie były ciekawe Dobrze sprawdza się też podkład kryjący zmieszany z bazą w moim przypadku rozświetlającą bądź z rozświetlaczem w płynie,ale wiadomo kogoś może zapchać.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: W poszukiwaniu dobrego korektora

No to od jutra ja cwicze, o efektach dam znac

Re: W poszukiwaniu dobrego korektora

Powodzenia,obyś wypracowała sobie technikę jak najszybciej

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: W poszukiwaniu dobrego korektora

Troszke podgladalam tego pana z youtube, u mnie nakladanie takim wacikiem kompletnie sie nie sprawdza, pedzelkiem tez nie bo probowalam wczesniej, jutro pojdzie w ruch gabeczka

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: