W poszukiwaniu dobrego korektora

  • 2011-09-13, o 12:24
  • 63
  • 22 799
  • 24
  • 38

Re: Ja w poszukiwaniu dobrego korektora

No to czekam na relację
Ja mam skinfood salmon dark circle concealer w kolorze 1 jest faktycznie wydajny, nie zbiera się w zmarszczkach (a młódką nie jestem już niestety) świetnie kryje jednak dla osób o ciemniejszej karnacji proponowałabym odcień 2(ciemniejszy) Co do tłustości faktycznie jest lekko tłustawy, ale po chwili nie ma już tego uczucia zwłaszcza po położeniu podkładu czy zagruntowaniu go pudrem nie ma uczucia tłustości i "nosi się" cały dzień bezproblemowo.

pozdrawiam, Anka

Re: Ja w poszukiwaniu dobrego korektora

Dobrze wiedziec, myslalam wlasnie ze moze dobrze by sie sprawdzil razem z pudrem ( wczesniejsza fotka) . Mysle, ze za jakis czas sie skusze bo znam siebie i lubie wszystkiego po trochu wyprobowac

Re: Ja w poszukiwaniu dobrego korektora

Też jestem ciekawa jak spisze się ten nowy korektor - musisz koniecznie opisać bo jest dużo dziewczyn poszukujących skuteczny korektor

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Ja w poszukiwaniu dobrego korektora

Jasne, jak tylko dostane wyprobuje. A jeszcze chcialam zapytac czy korektor a kamuflaz to to samo? Bo juz mi sie miesza, jedne sa cieliste i plynne jak fluid ( w tubce) a ten z Pixi jest 4 kolorowy i jak to klasc -pod podklad czy na?

Re: Ja w poszukiwaniu dobrego korektora

Kamuflaż jest skondensowanym podkładem. Można nim zakryć wiele mankamentów i przebarwień. Ja kłade zawsze palcem, ponioeważ pod wpływem ciepła palca delikatnie roztapia się i lepiej ze skórą wiąze. Aplikuję na podkład, bądź przed podkładem, ale później podkład na n iego jesynie w minimalnej ilości .

Re: Ja w poszukiwaniu dobrego korektora

No i przyszledl moj korektor. Dzis wyprobowalam tak na szybkiego ale musze go najpierw rozpracowac. Sa 4 kolory - 2 korektory, jeden rozswietlacz i jeden rozjasniacz (?) chyba ze zle zrozumialam :

Includes a unique combination of eye brightener, silky cover-up duo and a multi-purpose cream highlighter.

2 concealers - korektory pod oczy
1 brightener - do rozswietlania kacikow oczu
1 highlighter - do rozjasnienia oka pod lukiem brwiowym

I tu mam problem, bo wedlug mnie ten o gory po lewej lososiowy to albo brightener ( jak to po polsku bedzie?) lub highlighter (rozswietlacz) a pozostale 3 to korektory.
Postaram sie wstawic fotke.

Re: Ja w poszukiwaniu dobrego korektora

trydno tak zdalnie co powiedzieć.. ale pewnie wstaw fotkę - tu jest więcej "głów" do kombinowania ;p

Re: Ja w poszukiwaniu dobrego korektora

Czas na ocene

Korektor Pixi jest bardzo fajny, ten rozowy po prawej to bardzo jasny korektor, mysle ze nadawalby sie do niebieskich naczynek. Ja uzywam tych dwoch na dole, bardzo fajnie je sie rozprowadza, uzywam do tego pedzelka. Nastepnie nakladam podklad/fluid lekko wklepujac go gabeczka, acha... ten po lewej u gory to rozswietlacz, daje go w kaciki oczu i pod brwi. Musze przyznac, ze jest on bardzo niewydajny, trzeba duzo nalozyc zeby byl efekt, tak ze tak jak mi sie udalo kupic za 5 euro ok, ale 20 euro ( bo taka cena) w zyciu bym nie dala.

Dla zainteresowanych inne opinie, z tym ze po angielsku :

http://www.makeupalley.com/product/show ... /Pixi/Eyes

Oprocz tego udalo mi sie kupic korektor Artdeco a takze dostalam od kolezanki probke takiego cudenka - Compact Powder Make-up- Podkład w kompakcie (3w1) kolor yellow :
http://www.starmagic.nl/view-product.php?product=16023

Efekt bardzo dobry, podobnie jak Artdeco z tym ze Artdeco wydaje mi sie bardzo suchy, moze trzeba go najpierw wydlubac szpatulka i rozetrzec palcem ? Make up Studio juz zostal "wydlubany " wiec moze dlatego wydaje mi sie bardziej miekki i latwiejszy w nakladaniu.

Pdsumowanie - skonczylam z korektorami pod oczy, przestalam palic, worki/podkowy jakby sie zmniejszyly, zaczelam tez patrzec innaczej na swoja twarz i jestem ogolnie zadowolona ze swojego wygladu, w koncu mam swoje lata, nie jestem nastolatka ani dwudziestoparolatka wiec akceptuje sie taka jaka jestem i czuje sie z tym dobrze .

Re: W poszukiwaniu dobrego korektora

Podnosze temat. Tak jak pisalam przez jakis czas nie uzywalam korektorow pod oczy. Nie wymienilam jednak jeszcze kilku wczesniej przetestowanych a mianowicie Rimmel i Mary Kay. Zarowno jeden jak i drugi bardzo podkreslal zmarszczki a Mary Kay do tego byl strasznie suchy do tego stopnia ze trudno go bylo zaaplikowac, a czytalam pozytywne opinie. Moze sprzedali mi jakis stary zlezaly ? Tez mozliwe
A wiec ponownie sprobowalam siegnac po korektor a to tylko dlatego ze udalo mi sie kupic okazyjnie korektor Heleny Rubinstein - Magic. Wprawdzie jest to korektor do twarzy a nie specyficznie do oczu ale pomimo tego jest bardzo lekki i plynny, bardzo latwo sie go nanosi, pieknie sie wchlania. Co do krycia - nie jest moze idealny ale z powodzeniem mozna go uzywac na codzien bez zmartwienia ze wysuszy skore.

Opis produktu:

Korektor w płynie Magic Concealer 15ml/0.5oz

Praktyczny, uniwersalny korektor w płynie
Wyraźnie redukuje niedoskonałości i oznaki zmęczenia
Tuszuje cienie i obrzęk pod oczami
Minimalizuje zaczerwienienia, pory i wypryski
Nadaje skórze gładki, naturalny, promienny wygląd
Odpowiedni do wszystkich rodzajów skóry
Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Hydrogenated, Polyisobutene, Sorbitan Isostearate, Glycerin, Propylene Glycol, Ozokerite, Methylparaben, Silica, Aluminium Hydroxide, Chamomilla, Recutita/ Matricaria Extract, Phenoxyethanol, Magnesium Sulfate, Disodium Stearoyl Glutamate, Disteardimonium Hectorite, Acrylates Copolymer, Butylparaben, +/- May Contain: CI 77891 /Titanium Dioxide, CI 77492, CI 77491, CI 77499/ Iron Oxides, Mica.

Ja mam kolor 2 medium. Tubka zawiera az 15 ml i wedlug producenta trzeba ja to znaczy zawartosc zuzyc w ciagu 6 miesiecy co jest niemozliwoscia bo wystarczy na dlugi okres czasu . Jak dotad najlepszy jaki mialam i moge go smialo polecic

Re: W poszukiwaniu dobrego korektora

Tak czytam i czytam i w sumie nie wiem dalej co i jak, planuje zakupic nowy korektor poniewaz ten co posiadam pokresla zmarszki mimiczne i nie do konca chyba to jest to czego poszukuje na pokrycie srednich workow pod oczami. Niestety nie moge na korektor wydac wiecej niz 12 € a duzo wymienionych powyzej sa w cenie gdzie moj budzet domowy tego by nie wytrzymal, a niestety dostep do marek gosh czy virtual i inne polskie dobre marki nie sa dla mnie dostepne a chcialabym sprawdzic na wlasnej skorze jak sie sprawuja, co byscie mogly mi polecic ze sredniej polki?

www.suonko82.blogspot.it
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: