W jakich kolorach na powiece i na ustach czujecie się najlepiej?

  • 2016-01-13, o 18:27
  • 30
  • 6 831
  • 12
  • 18

W jakich kolorach na powiece i na ustach czujecie się najlepiej?

Cześć dziewczyny!

W jakich kolorach na powiece i na ustach czujecie się najlepiej? Ze swojej strony dodam, ze na powiekach lubię oczywiście brązy, śliwki, fiolety, czerń, złoto, brzoskinie oraz beże, ale lubię poszaleć również z innymi kolorami:) Na ustach króluje u mnie ostatnio odcień brudnego fioleto-różu :) A jak to wygląda u Was? :)

Re: W jakich kolorach na powiece i na ustach czujecie się najlepiej?

Dodam, ze zakochałam się w szmince Golden Rose Velvet Matte w kolorze 02 :)

Re: W jakich kolorach na powiece i na ustach czujecie się najlepiej?

zgaszony róż i malinowy

Re: W jakich kolorach na powiece i na ustach czujecie się najlepiej?

zgaszony róż i malinowy

2016-01-13 18:31:40 autor monika212121

Zgaszony róż i malina mają coś w sobie :) również lubię takie kolory na ustach, a jakie preferujesz kolory na powiece? :)

Re: W jakich kolorach na powiece i na ustach czujecie się najlepiej?

ja mam jasną karnacje i blond włosy wiec źle sie czuje w ciemnych kolorach na powiece( i wogóle ciemnym makijazu oka) , moje kolory w codziennym makijazu to beżowy , kremowy lub piaskowy , oczywiście wszystkie matowe ale dodaje jeszcze cienia w załamanie powieki o mniej wiecej ton ciemniejszy ,do tego tuszuje rzęsy i mój makijaz oka gotowy. do takiego delikatnie umalowanego oka lubie żywsze ale nie neonowe usta właśnie w kolorze malinowym lub chłodnego rózu , moje ulubione dzienne szminki to bourjois rouge edition velvet w odcieniu 7 ,10 i 12. golden rose tez bardzo lubie ,mają fajne kolory ale niestety nie są tak trwałe jak te z bourjois a dla mnie trwałość jest najważniejsza.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: W jakich kolorach na powiece i na ustach czujecie się najlepiej?

ja mam jasną karnacje i blond włosy wiec źle sie czuje w ciemnych kolorach na powiece( i wogóle ciemnym makijazu oka) , moje kolory w codziennym makijazu to beżowy , kremowy lub piaskowy , oczywiście wszystkie matowe ale dodaje jeszcze cienia w załamanie powieki o mniej wiecej ton ciemniejszy ,do tego tuszuje rzęsy i mój makijaz oka gotowy. do takiego delikatnie umalowanego oka lubie żywsze ale nie neonowe usta właśnie w kolorze malinowym lub chłodnego rózu , moje ulubione dzienne szminki to bourjois rouge edition velvet w odcieniu 7 ,10 i 12. golden rose tez bardzo lubie ,mają fajne kolory ale niestety nie są tak trwałe jak te z bourjois a dla mnie trwałość jest najważniejsza.

2016-01-13 18:42:23 autor monika212121

O widzę, że preferujesz, delikatne, subtelne makijaże, ja również w takich czuję się bardzo dobrze :) Chyba muszę się w końcu skusić na tę pomadkę z Bourjois, robiłam do niej już kilka podejść, ale zawsze odtrącał mnie jej zapach ;/

Re: W jakich kolorach na powiece i na ustach czujecie się najlepiej?

jak ja na początku się nią pomalowałam tez troszke hmm zdziwił mnie jej zapach ale potem sie przyzwyczaiłam lub tez przestał mi po prostu przeszkadzać ,w każdym razie warto ja zakupić bo naprawde jest fajną i długotrwałą pomadką  choc wiadomo jak wszystkie matowe pomadki wysusza usta ale ja co drugi dzień smaruje je masłem shea i nie mam problemu , miałam jeszcze tą matową szminke tez w formie błyszczyku ze sleeka ale ona jeszcze gorzej wysusza usta i ma się wrażenie jakby miało się skurupe na ustach , ma jakąś dziwną strukture i jej nie polecam , za to polecam bourjois będziesz zadowolona.

Re: W jakich kolorach na powiece i na ustach czujecie się najlepiej?

jak ja na początku się nią pomalowałam tez troszke hmm zdziwił mnie jej zapach ale potem sie przyzwyczaiłam lub tez przestał mi po prostu przeszkadzać ,w każdym razie warto ja zakupić bo naprawde jest fajną i długotrwałą pomadką  choc wiadomo jak wszystkie matowe pomadki wysusza usta ale ja co drugi dzień smaruje je masłem shea i nie mam problemu , miałam jeszcze tą matową szminke tez w formie błyszczyku ze sleeka ale ona jeszcze gorzej wysusza usta i ma się wrażenie jakby miało się skurupe na ustach , ma jakąś dziwną strukture i jej nie polecam , za to polecam bourjois będziesz zadowolona.

2016-01-13 18:52:41 autor monika212121

Dziękuję Ci bardzo za polecenie! Może w końcu się przełamię, bo dla mnie ten zapach przywodzi mi na myśl jakąś farbę i od razu przed oczami pojawia mi się masa chemii, która musi być w tej pomadce;D Ale trwałość i wygląd na ustach pewnie wszystko rekompensuje :)

Re: W jakich kolorach na powiece i na ustach czujecie się najlepiej?

na powiece lubię jasne bezowe kolorki

Re: W jakich kolorach na powiece i na ustach czujecie się najlepiej?

na ustach z kolei lubię róże

Re: W jakich kolorach na powiece i na ustach czujecie się najlepiej?

Oczy - brązy, oliwkowa podchodząca pod brąz, róż, fiolet do akcentowania. Rude brązy.

Usta - wszelkiej maści nudziaki, róże, ostatniio też czerwień. Ciemne róże i maliny. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: