W jaki sposob uwypuklic policzki?

  • 2012-02-04, o 19:23
  • 59
  • 23 438
  • 30
  • 44

W jaki sposob uwypuklic policzki?

Dziewczyny w jaki sposob uwypuklic policzki ? zeby staly sie bardziej pelniejsze?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: W jaki sposob uwypuklic policzki?

Ja od niedawna używam rozświetlacza i dzięki temu moje policzki z zapadniętych zmieniają się na ładniejsze, takie bardziej pełne.

Re: W jaki sposob uwypuklic policzki?

A jaki najlepszy rozswietlacz polecicie?
jak chce sie uwypuklic policzki ,ale ma sie cere tlusta z wagrami ,widocznymi porami to co wtedy??? ????

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: W jaki sposob uwypuklic policzki?

jeśli chodzi o rozświetlacz to polecam KWC i tam poszukać

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: W jaki sposob uwypuklic policzki?

jeśli chodzi o rozświetlacz to polecam KWC i tam poszukać

czaswrocicnaziemie

czytalam i wychodzi na to ze najlepszy rozswietlacz na KWC -to SEPHORY a jakie sa wasze opinie

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: W jaki sposob uwypuklic policzki?

sephory??hmm...to nie mój typ , w tańszych też można znaleźć coś bardzo dobrego np. sally hansen albo essence
dają naprawdę fajny efekt

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: W jaki sposob uwypuklic policzki?

Dziewczyny w jaki sposob uwypuklic policzki ? zeby staly sie bardziej pelniejsze?

AiszkaArabskiSwiat

Tak właśnie, na same policzki należy nanieść rozświetlacz , a tuż pod nimi nałożyć bronzer
Tak np jak to jest u Nicole

Re: W jaki sposob uwypuklic policzki?

na szczyty kości policzkowych,na policzki róż...na yt jest mnóstwo filmików instruktażowych

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: W jaki sposob uwypuklic policzki?

Dziewczyny w jaki sposob uwypuklic policzki ? zeby staly sie bardziej pelniejsze?

AiszkaArabskiSwiat

Tak właśnie, na same policzki należy nanieść rozświetlacz , a tuż pod nimi nałożyć bronzer
Tak np jak to jest u Nicole


A co jesli ktos ma wagry rozszerzone pory?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: W jaki sposob uwypuklic policzki?

A jaki najlepszy rozswietlacz polecicie?
jak chce sie uwypuklic policzki ,ale ma sie cere tlusta z wagrami ,widocznymi porami to co wtedy??? ????

AiszkaArabskiSwiat

Na wągry najlepsza jest metoda OCM, którą z uporem maniaka będę chwalić we wszystkich wątkach Rozszerzone pory to niestety sprawa genetyczna i nie do zlikwidowania ale do chwilowego zmniejszenia z tego co wiem żelami do mycia twarzy z zawartością kwasu hialuronowego (np. normaderm z vichy).
A co do marki rozświetlacza - ja mam Elf z allegro, jestem z niego zadowolona aczkolwiek mógłby być bardziej biały (jest złotawy).
Fajną metodę pokazała TheCurlyGal na swoim kanale youtube: smarowanie policzków perłową pomadką (autorka mówi bodajże o pomadce Inglot nr 128, ale ja dotarłam do Inglota nr 122) jako bazę i pokrywanie jasnym połyskującym cieniem.

Re: W jaki sposob uwypuklic policzki?

Balbino,zgadzam sie z Toba..Napisz ,prosze jakich olejków uzywasz i jakie proporcje,z czym łaczysz??Interesowaloby mnie zlaczenie np 3 olejków..Mialas moze zrobiona mieszanke z kilku olejków??ja poki co zakupilam olejek z pestek winogron i lacze z oliwka dla dzieci i oliwa z oliwek...efekty sa swietne...(super nawilza ) jak na razie ,nie zamierzam zrezygnowac z tej metody mycia twarzy.

W wielu watkach ,jak tak czytam Aiszko ,sie dopytujesz co z wagrami,zaskornikami ..sprobuj przemywac czysta twarz zwyklym mlekiem rano i wieczorem..dociskaj wacik do skory az poczujesz ze skora jest lekko sciagnieta i ze mleko zaschnie..po tym czasie mozesz albo zmyc twarz i nalozyc jakis krem albo od razu po zaschnieciu mleka nalozyc krem,ktory u Ciebie dobrze sie sprawdza.. za 2 tyg.daj znac

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: