W jaki sposób skutecznie zatuszować cienie pod oczami

  • 2015-09-27, o 13:38
  • 56
  • 18 013
  • 38
  • 49

W jaki sposób skutecznie zatuszować cienie pod oczami

Jakie korektory najlepiej to zrobia?

Kamila.

Re: W jaki sposób skutecznie zatuszować cienie pod oczami

najlepszy jest z Make up for ever, ale jest on drogi i nie powinno się go stosować codziennie. Dobre korektory ma też Inglot. Ale najbardziej lubię korekto z KOBO i z Oriflame

Re: W jaki sposób skutecznie zatuszować cienie pod oczami

Mocno kryjącego korektora nie powinno się używać na cienie pod oczami, bo tutaj skóra jest bardzo delikatna. Możesz nim jedynie przykryć te cienie, które są w wewnętrznej części oka, jakby po bokach nosa. One mają zwykle największą pigmentację i ukrycie ich daje spory efekt. Możesz tutaj użyć np kamuflażu z Catrice. Na cienie pod oczami lepiej nałożyć coś lżejszego, polecam korektor HD z Nyxa. Pięknie kryje ale nie wysusza. Jeśli przeciągniesz go w dół wzdłuż nosa tworząc trójkąt dodatkowo rozświetlisz twarz.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: W jaki sposób skutecznie zatuszować cienie pod oczami

Mocno kryjącego korektora nie powinno się używać na cienie pod oczami, bo tutaj skóra jest bardzo delikatna. Możesz nim jedynie przykryć te cienie, które są w wewnętrznej części oka, jakby po bokach nosa. One mają zwykle największą pigmentację i ukrycie ich daje spory efekt. Możesz tutaj użyć np kamuflażu z Catrice. Na cienie pod oczami lepiej nałożyć coś lżejszego, polecam korektor HD z Nyxa. Pięknie kryje ale nie wysusza. Jeśli przeciągniesz go w dół wzdłuż nosa tworząc trójkąt dodatkowo rozświetlisz twarz.

2015-09-27 13:47:24 autor

zgadzam sie, lepiej uzyc cos lzejszego :)

Re: W jaki sposób skutecznie zatuszować cienie pod oczami

a nieprawda! jak ktoś ma poroblem z mocnymi cieniami jak ja nie użyje czegoś lżejszego bo zaraz usłyszy:

pobił cię ktoś?

nie wyspałaś się?

chora jesteś?

ja uzywam codziennie MUFE nr 4 i mieszam go z dermacolem, inaczej wstydzę się wyjść z domu przez ludzi, którzy są zawistni i mają gdzieś, że ranią słowami gorzej niż nożem.

A moja skóra ma się dobrze, nawilżam ją rano i wieczorem, nic się strasznego nie dzieje. Ważne po prostu żeby dbac o tę okolicę szczególnie.

Re: W jaki sposób skutecznie zatuszować cienie pod oczami

Obecnie uzywam korektora z Bell ale wysusza mi skórę pod oczami :(

Re: W jaki sposób skutecznie zatuszować cienie pod oczami

Korektorem, ewentualnie kamuflażem. Choź ten drugi jest bardzo ciężki i może obciążać delikatną skórę pod oczami. Pod oczy powinno używać isę rożświetlającego korektora o rozświetlających właściwościach.  

Re: W jaki sposób skutecznie zatuszować cienie pod oczami

Korektorem, ewentualnie kamuflażem. Choź ten drugi jest bardzo ciężki i może obciążać delikatną skórę pod oczami. Pod oczy powinno używać isę rożświetlającego korektora o rozświetlających właściwościach.  

2015-09-27 22:25:03 autor perla

I tutaj powiem, że perla wszystko dobrze przedstawiła. Od siebie dodam, że z korektorów rozświetlających dobre są właśnie z Inglota i KOBO.

Re: W jaki sposób skutecznie zatuszować cienie pod oczami

dobry korektor pod oczy

Re: W jaki sposób skutecznie zatuszować cienie pod oczami

tylko korektor, nie znam innych sposobow

Re: W jaki sposób skutecznie zatuszować cienie pod oczami

Bardzo dobrze kryją wszelkiego rodzaju kamuflarze- jednak używając ich pod oczy pod koniec dnia będzie gorzej niż było rano. Jednak na specjalne okazje, zdjęcia itd, można ładnie to ukryć. Używam Eveline specjanego pod oczy-nakładam go pędzelkiem Hakuro do cieni i bardzo ładnie się wtapi, kryje w sposób naturalny, jedna nie mam bardzi ciemej skóry pod oczami.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: