Utrwalacze do makijażu

  • 2015-05-15, o 14:43
  • 51
  • 16 959
  • 34
  • 44

Re: Utrwalacze do makijażu

Mam utrwalacz z Avonu, ale on raczej nadaje się do dziennego utrwalenia. Zbiera pudrowość z twarzy, ale na większe wyjście się nie nadaje. Jego efekt jest delikatny i znika po kilku godzinach.

Re: Utrwalacze do makijażu

Nie mam tego z MR ale używam innego, który u mnie świetnie się sprawdza. Mowa o fixerze z Pierre Rene. Kosztuje około 20 zł, jest wydajny, przedłuża trwałość makijażu i co najważniejsze nie daje uczucia ściągnięcia na mojej tłustej cerze. Jednak osobom z bardzo suchą cerą radzę uważać, bo jak większość fixerow (o ile nie wszystkie) zawiera alkohol.

Kryolan. Używam go już 2 lata, nie zamienię na inny (chyba że dodatkowo dokupię UD lub MUFE)

Kryolan. Używam go już 2 lata, nie zamienię na inny (chyba że dodatkowo dokupię UD lub MUFE)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Utrwalacze do makijażu

Właśnie słyszałam same dobre opinie o Kryolanie :)

Re: Utrwalacze do makijażu

Kryolan próbowałam 2 razy, ale kompletnie się nie sprawdził u mnie.

Re: Utrwalacze do makijażu

Miał ktoś utrwalacz z Avonu? 

Re: Utrwalacze do makijażu

nie uzywam

Re: Utrwalacze do makijażu

Można też dodać kapkę Inglot Duraline do podkładu, aby przedłużyć żywotność makijażu. Kryolany to już są raczej silne fixery, ten z Pierre Rene jeśli jest słabszy to może być ciekawą opcją.

 

Tego z ELF nie polecam, bo działa krótko i nie miesza się za dobrze.

Re: Utrwalacze do makijażu

Kryolana nie powinno się często używać. Szkoda cery :) ale na jakieś większe wyjście można poszaleć.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: