Uporczywy baranek na grzywce

• 2012-02-15, o 23:14
  • 36
  • 7 067
  • 19
  • 29

Uporczywy baranek na grzywce

Witam! Mam mały problem. Chodzi o moją grzywkę, a właściwie o jej dolną warstwę. Włosy z przodu są w miarę zdrowe, jednak te pod spodem po prostu masakra. Włoski tam są cienkie i pokręcone jak u barana... Zawsze za dziecka miałam przy głowie krótkie, małe kędziorki, które im bardziej rosły, tym bardziej się prostowały. Wtedy wyglądało to bardzo...hmm słodko Jednak teraźniejsze kędziorki to po prostu koszmar:( Wyglądają tak, jak włosy, które przystawi się do ognia. Chyba po prostu są spalone prostownicą. Są takie "pogięte", bez blasku,a wręcz nawet suche, no i pod żadnym pozorem nie przypominają tych zdrowych kędziorków z dziecięcych lat.
Używam szamponu odbudowującego do włosów z palmolive, odżywki do włosów farbowanych z garniera (bo farbowałam od wakacji włosy szamponetką), a jak wyschną nakładam na to coś krem "puszenie pod kontrolą" firmy wella. Reszta włosów odżywa i wydaje się zdrowsza, ale te...nie ma szans. Kiedy daję grzywkę na bok, to wyłażą spod spodu i jest to uciążliwe:( Co można z tym zrobić?

Re: Baranek na grzywce

może po prostu zlikwiduj grzywkę?

Re: Baranek na grzywce

Mam za wysokie czoło na zlikwidowanie grzywki... I za szczupłą twarz.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Uporczywy baranek na grzywce

Zawsze miałam problem z grzywką ,bo się puszyła .Mam ten problem do dziś ,muszę stosować maski prostujące .

U mnie te kremy prostujące baaardzo niewiele dają

według mnie te kremy nic nie dają

Ja bym próbowała jak najbardziej nawilżać, może to coś by pomogło :)

Spróbuj użyć jedwabiu :)

Ja bym się wybrała do jakiegoś dobrego salonu fryzjerskiego. Fryzjer na pewno to jakoś okiełzna i doradzi jak je pielęgnować.

Jest taki zabieg prostowanie keratynowe. Jednak zalecam wycieczkę do dobrego fryzjera, któy po zobnaczeniu włosa i jego problemu powinien dobrać odpowiednią kurację.  

dokładnie, wizyta u dobrego fryzjera