Upały - jak sobie z nimi radzicie?

  • 2021-06-20, o 22:57
  • 13
  • 934
  • 9
  • 10

Upały - jak sobie z nimi radzicie?

Ostatnio temperatura daje się we znaki. W domu mam wentylatory, bez nich ani rusz. Jak radzicie sobie z upałami? A może po prostu lubicie gorąco? ;)

Re: Upały - jak sobie z nimi radzicie?

Ja staram się pić dużo wody i w miarę przebywać w cieniu. I obowiązkowo krem z filtrem

Re: Upały - jak sobie z nimi radzicie?

Mam wentylator, ale daje rade tylko przez chwile, w lipcu będę montować klimatyzacje typu split. 

Re: Upały - jak sobie z nimi radzicie?

Mam wrażenie, że upały z roku na rok są coraz bardziej uciążliwe. Albo z upływem lat coraz trudniej się je znosi ;) Wentylator, woda i tak ciężko przetrwać. 

Re: Upały - jak sobie z nimi radzicie?

bardzo ciężko sobie radzić z tymi upałami polecam zimne napoje z cytryną 

Re: Upały - jak sobie z nimi radzicie?

Kiedyś lubiłam lato, a teraz ciężko mi funkcjonować w upalne dni. Najchętniej to bym siedziała cały dzień w klimatyzowanym pomieszczeniu. Niestety nie jest mi to dane, więc wspomagam się wentylatorem, dużą ilością wody i pozwalam sobie od czasu do czasu na zjedzenie lodów ;)

Re: Upały - jak sobie z nimi radzicie?

Najczęściej spuszczone rolety, zamknięte okno, żeby pokój się nie nagrzał. Woda i wentylator :)

Re: Upały - jak sobie z nimi radzicie?

O właśnie, wszędzie opuszczone rolety. Dzięki temu pomieszczenia mniej się nagrzewają.

Re: Upały - jak sobie z nimi radzicie?

ciężko, najgorsza jest jazda komunikacją miejską :/

Re: Upały - jak sobie z nimi radzicie?

O właśnie, wszędzie opuszczone rolety. Dzięki temu pomieszczenia mniej się nagrzewają.
2021-07-07 00:23:57 autor koniczyna684

I zamknięte okna - żeby nie wpuszczać nagrzanego powietrza ;)

Re: Upały - jak sobie z nimi radzicie?

O właśnie, wszędzie opuszczone rolety. Dzięki temu pomieszczenia mniej się nagrzewają.
2021-07-07 00:23:57 autor koniczyna684

I zamknięte okna - żeby nie wpuszczać nagrzanego powietrza ;)

2021-07-07 12:10:51 autor ogk

Koniecznie :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: