Ubrania Japan Style

  • Temat zamknięty
  • 2013-07-24, o 13:29
  • 45
  • 15 531
  • 31
  • 41

Ubrania Japan Style

Czy kupujecie ubrania Japan Style ?
Co myślicie o tych ubraniach?
Ja ogólnie jestem zadowolona, kupiłam dwie bluzki i sukienkę i są dobrej jakości.

Re: Ubrania Japan Style

Ja dopiero mam zamiar zamówić jakieś bluzy Mam kilka znajomych, które je posiadają i naprawdę chwalą

Re: Ubrania Japan Style

Widziałam parę dziewczyn w gazetkach ubranych na styl japoński, lecz jak dla mnie jest on zbyt cukierkowy i sztuczny. Ogólnie nie przypadł mi do gustu i nie sądzę, bym miała zmienić na ten temat zdanie, choć sam kraj oraz jego kulturę bardzo lubię.

Re: Ubrania Japan Style

Mam parę, nie zawsze wyglądaja tak jak na japonkach niestety

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Ubrania Japan Style

Niestety jakością one nie grzeszą. Chyba warto dopłacić. 

Re: Ubrania Japan Style

Kupiłam ostatnio 2 bluzy, jedna całkiem fajna, zgodna z opisem a druga.. szkoda gadać.

Re: Ubrania Japan Style

Moje doświadczenia z Japan są baaaardzo różne, a to ze względu na to, że modelki na aukcjach reklamujące ciuszki nie są nigdy w rozmiarze choćby one-size. 

Doradzałabym każdemu jednak, aby zamawiając ciuszki Japan zamawiał je a ebay.co.uk niż z polskeigo allegro. Polacy naliczają sobie kosmiczne ceny, podczas gdy na ebayu spódnice można kupić za 5,50 złotych.

 

 

Re: Ubrania Japan Style

Z ubraniami japan style to niestety bywa różnie. Zdarzało mnie się kupić takie ciuszki i wyglądały bardzo dobrze. Prawie jak na zdjęciu ;) Nie zmienia to jednak faktu, że warto sprawdzać komentarze danego użytkownika na allegro, jak sprawa wygląda w rzeczywistości. Można się nieraz bardzo mocno naciąć ;)

Re: Ubrania Japan Style

kostka zgadzam się z Tobą całkowicie....

Re: Ubrania Japan Style

Pomijając słabą jakość tych ubrań nie kupiłabym ich z jeszcze jednego powodu - nie sa fair trade. Takie rzeczy produkuja dzieci w chinskich fabrykach, sa wyzyskiwane... Ja ostatnio odkrylam taki sklep, ktory solidnie wynagradza wszystkich producentw: http://www.fairfashionstore.com/. Jesli kazdy zaczalby myslec w ten sposob, mysle ze swiat bylby lepszy.

Re: Ubrania Japan Style

kiedyś sie nad nimi zastanawiał, ale to było kilka lat temu, ale któraż z moich koleżanek mi pokazała ubrania zamówione stamtąd i okazało się, że niektóre sie trafiły dobre, inne fatalne. ale ogólnie jakość nie była najlepsza, co było widać. Tak sie rzmuchała ta firma, ale chyba głównie slynie z tego, ze trafienie tam czegoś to loteria. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: