ULUBIONE SKLEPY

  • 2015-12-19, o 16:21
  • 18
  • 4 919
  • 15
  • 14

ULUBIONE SKLEPY

Jakie są wasze ulubione sklepy - gdzie warto zaglądać, a które omijacie szerokim łukiem?

 

jeśli chodzi o mnie najczęściej zaglądam do MANGO, Zary i stradivariusa. Z kolei omijam szerokim łukiem reserved, ccc sinsay - maja ubrania kiepskiej jakosci(mam wrazenie ze sa to jednorazowki;/)

 

Re: ULUBIONE SKLEPY

Zara, New Look, Mango i Topshop

Re: ULUBIONE SKLEPY

New york uwielbiam

Re: ULUBIONE SKLEPY

Zara ma piękne basici i ubrania rzeczywiście są dobre. Mango ma fajne ubrania, ale ceny nie są adekwatne do jakości- polskie ubrania są O połowę tańsze i lepszej jakości często. Tylko trzeba poczuć W łapkach, to że są polskie, a nie tylko miła Pani nas przekonuje. Jeśli chodzi o sinsay polecam kurtki puchowe/pikowane. Mam taką krótką czarną pikowaną od 4 sezonów (2 lata) i wydaje się nie do zdarcia (oprócz 1 guzika, ale był napą także wybaczam) A kosztowała tylko 100 zł. Z bluzkami gorzej, dużo gorzej Ale stravarius... Sklep w którym leżą same szmaty. Nawet te manekiny mają na sobie byle co. Jeansy co dziwne też wydawały mi się beznadziejne. Mam wrażenie, że to sklep który żyje marką po prostu, jest to sieciówka wiadomo, ale z dziwnego powodu popularna.. I mimo tego, że jak dla mnie h'n'M ma tragiczne ubrania (z wyjątkiem niektórych marynarek i bawełnianych w 100% bluzek) to i tak są lepszej jakości. Nie wiem, byłam kilka razy może Tak trafiłam źle akurat, A może to przez to , że dla mnie metki to tylko coś co strasznie drapie jak się Nie wytnie... :P Co do Reserved zgadzam się zupełnie. Oprócz tego, że byle co, to często brzydkie, źle uszyte.. Albo dokładnie to samo (tyle, że nie z ich metką) można dostać na rynku za połowę ceny.

Re: ULUBIONE SKLEPY

nie mam swoich ulubionych. jak cos mi sie podoba to kupuje i juz

Re: ULUBIONE SKLEPY

ja nie mam swoich ulubionych sklepów/ marek  , kupuje to co mi aktualnie wpadnie w oko

Re: ULUBIONE SKLEPY

MANGO, MOHITO, STRADIVARIUS, CALZEDONIA

Re: ULUBIONE SKLEPY

MANGO< MOHITO< BERSHKA

Re: ULUBIONE SKLEPY

Lubię stravarius i zarę

Re: ULUBIONE SKLEPY

noisy may, vero moda, anna field

Re: ULUBIONE SKLEPY

hm bardzo lubie,chociaz srednio z jakoscia

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: