Typy cery

  • 2011-05-22, o 09:31
  • 50
  • 20 156
  • 19
  • 26

Re: Typy cery

Hej, przeszukalam wasze forum ale niestety nic nie znalazlam, albo moze zle szukam jesli tak prosilabym o przeniesienie tego watku a wiec poszukuje kremu do cery mieszanej, od momentu gdy jestem w ciazy wiele sie zmienilo i niestety rowniez kwestia cery ktora z suchej przeszla na mieszana, macie godny krem do polecenia? Bede wdzieczna....z gory pisze ze niestety takie polskie marki jak lirene czy ziaja nie sa u mnie dostepne , mieszkam we Wloszech a wiec stad problem z dostaniem polskich dobrych marek. Dziekuje z gory za pomoc

www.suonko82.blogspot.it

Re: Typy cery

Ponawiam prosbe o pomoc w poszukiwaniu dobrego podkladu do cery mieszanej dziekuje z gory

www.suonko82.blogspot.it

Re: Typy cery

Nie wiem czy dostępną masz firmę Dermika mają bardzo dobre kremy kiedyś miałam taki z awokado miał delikatny zapach, lekką konsystencję, szybko się wchłaniał i dobrze nawilżał. Nie pamiętam jak on dokładnie się nawywał.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Typy cery

Niestety Dermika rowniez nie jest dostepna, padlo na kupno Garnier ultralift i jak narazie nie moge narzekac, ale dziekuje za pomoc

www.suonko82.blogspot.it

Re: Typy cery

Aha, ja akurat nie mogę używać rzeczy z garniera bo albo mnie piecze albo pojawiają mi się krosty, łypież bądź więcej pryszczy.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Typy cery

nitka świetnie to ujęłaś

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Typy cery

ja mam cerę mieszaną, ale raczej ze skłonnościami do wysuszania

Re: Typy cery

Nitka, dzięki za poradnik ;) 

Re: Typy cery

Ja jeszcze dodam, że cery tłustej nie należy przesuszać lub nadmiernie matowić. To powoduje, że skóra produkuje jeszcze więcej sebum. 

Re: Typy cery

ja ma cerę tlustą niestety

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: