Typ karnacji. Jaka karnacje masz?

  • 2011-11-18, o 22:46
  • 53
  • 44 595
  • 29
  • 34

Re: Typ karnacji. Jaka karnacje masz?

Jasna oprawa oczu to -jasne rzesy?
Ciemna oprawawa oczu -to ciemniejsze rzesy ?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Typ karnacji. Jaka karnacje masz?

A Nasza LadyMakeUp jaki mi typ karnacji? cieply?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Typ karnacji. Jaka karnacje masz?

Ja nigdy nie potrafiłam i nadal nie potrafię określić ani typu karnacji, ani typu urody :)

Re: Typ karnacji. Jaka karnacje masz?

     jak oglądałam program Ostre cięcie to fryzjerzy dobierali kolor farby do klientki poprzez przykładanie róznych  kolorów apaszek do twarzy i wtedy łatwiej jest im ocenic czy chłodne czy ciepłe odcienie apaszek pasuja ,oceniąją czy ciepła czy zimna tonacja włosów pasuje bardziej do danej klientki. oczywiście bez tego też by dali radę ale w domowym zaciszu może to być nam pomocne tym bardziej że każda z nas ma zapewne niejedna apaszkę/komin w różnych kolorach.

Re: Typ karnacji. Jaka karnacje masz?

tak, to dobry pomysł, przykładać do twarzy różne kolory, kiedy trafimy na pasujący będzie to widac :)

Re: Typ karnacji. Jaka karnacje masz?

nigdy niewiem

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Typ karnacji. Jaka karnacje masz?

U mnie co sezon się zmienia :/

Re: Typ karnacji. Jaka karnacje masz?

też nie wiem jak to rozpoznać ;/

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Typ karnacji. Jaka karnacje masz?

Ja mam raczej jasną

Re: Typ karnacji. Jaka karnacje masz?

Z kolorami żył to się nie zawsze sprawdza. My na wizażu określałyśmy właśnie za pomocą chust. Miałyśmy chusty odpowiednie dla każdej pory roku. To bardzo fajnie widać jak jeden odcień sprawia, że buzia jest promienna a inny, ze jest smutna i taka bez wyrazu.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: