Tylko SPRAWDZONEsposoby na WAGRY,ROZSZERZONE PORY

  • 2011-09-23, o 16:53
  • 39
  • 13 762
  • 23
  • 33

Tylko SPRAWDZONEsposoby na WAGRY,ROZSZERZONE PORY

Dziewczyny jakie sa wasze sprawdzone ,skuteczne sposoby ktore naprawde dzialaja ,zeby zlikwidowac wagry,rozszerzone pory? Czekam na wasze propozycje -sprawdzone

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Tylko SPRAWDZONEsposoby na WAGRY,ROZSZERZONE PORY

Jest wiele toników i kremów, ale ja osobiście radzę wizyte u dermatologa, każdemu potrzeba innych środków
Mi nic w 100 % nie pomogło dopuki nie odwiedziłam doktora

Re: Tylko SPRAWDZONEsposoby na WAGRY,ROZSZERZONE PORY

Jest wiele toników i kremów, ale ja osobiście radzę wizyte u dermatologa, każdemu potrzeba innych środków
Mi nic w 100 % nie pomogło dopuki nie odwiedziłam doktora

Sara-2011

I co ci przepisal?doradzil? Na zdjeciu widac jakbys miala idealna skore jak z okladki moglabys byc modelka,albo juz jestes

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Tylko SPRAWDZONEsposoby na WAGRY,ROZSZERZONE PORY

Wiesz jak byłam nastolatką to miałam właśnie problem z tymi wągrami, trądzikiem i resztą długo się męczyła aż odwiedziłam dermatologa, przez pół roku jadłam antybiotyk (niszczy wątrobę) nie pamiętam dokładnie jaki, plus tego były maści i taki preparat Zineryt
Po kuracji antybiotykowej brałam Hepatil na wątrobę i coś na ochronę żołądka
trochę to trwało a co do blizn usunełam laserem, mówiąc szczerze do dziś odwiedzam co jakiś czas dermatologa Kontrolnie Prawie wszystkie te lekarstwa oprócz tych ochronnych były na recepte
A co do zdjęcia mam na nim makijaż i troszkę fotoshopa dlatego wygląda tak ładnie, bez makijażu mam niewielkie przebarwienia, które jednak dosyć łatwo ukryć pod podkładem

Re: Tylko SPRAWDZONEsposoby na WAGRY,ROZSZERZONE PORY

Ja niestety nie mam niczego sprawdzonego ;/ a z chęcia dowiedziałabym się, szczególnie o skutecznych sposobach na rozszerzone pory... macie jakieś dziewczyny niezawodne?

Re: Tylko SPRAWDZONEsposoby na WAGRY,ROZSZERZONE PORY

Ja niestety nie mam niczego sprawdzonego ;/ a z chęcia dowiedziałabym się, szczególnie o skutecznych sposobach na rozszerzone pory... macie jakieś dziewczyny niezawodne?

ladymakeup

Kochana Moniko moze przeniesiemy ten watek do nowej rubryczki otwartej przez ciebie"Pielegnacja cery" ??

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Tylko SPRAWDZONEsposoby na WAGRY,ROZSZERZONE PORY

Ja niestety nie mam niczego sprawdzonego ;/ a z chęcia dowiedziałabym się, szczególnie o skutecznych sposobach na rozszerzone pory... macie jakieś dziewczyny niezawodne?

ladymakeup

Kochana Moniko moze przeniesiemy ten watek do nowej rubryczki otwartej przez ciebie"Pielegnacja cery" ??


hihih tak, zaraz będzie przeniesione ;p specjalnie utworzyłam nowy dział, bo zaraz wszystkie cenne info sie pogubią

Re: Tylko SPRAWDZONEsposoby na WAGRY,ROZSZERZONE PORY

Ja też się podłączam do pytania o sposoby na rozszerzone pory , maska z zielonej glinki hmm nie widze efektów zanadto.

pozdrawiam, Anka

Re: Tylko SPRAWDZONEsposoby na WAGRY,ROZSZERZONE PORY

ja szukam cały czas dobrego peelingu naturalnego

Re: Tylko SPRAWDZONEsposoby na WAGRY,ROZSZERZONE PORY

U mnie działa pasta oczyszczającą z Ziaji z liśćmi manuka. Ilość wągrów i tych paskudnych grudek się zmniejszyła niemalże do zera.

Re: Tylko SPRAWDZONEsposoby na WAGRY,ROZSZERZONE PORY

Dobrym sposobem na wagry jest zrobienie sobie parówki. Pomaga tez peeling enzymatyczny i maseczka oczyszczająca
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: