Twoje wymarzone miejsce na spędzenie wakacji?

  • 2017-03-10, o 13:54
  • 61
  • 12 175
  • 54
  • 52

Re: Twoje wymarzone miejsce na spędzenie wakacji?

Marakesz a w Polsce Bieszczady

Re: Twoje wymarzone miejsce na spędzenie wakacji?

Najchętniej spędziłabym wakacje na Bałkanach - ale z dala od najbardziej obleganych kurortów.

Blodka

Re: Twoje wymarzone miejsce na spędzenie wakacji?

Malediwy *.* moje marzenie! Może na podróż poślubną będzie mi tam dane się udać :)
K.K.

Re: Twoje wymarzone miejsce na spędzenie wakacji?

Zdecydowanie Malediwy 

Re: Twoje wymarzone miejsce na spędzenie wakacji?

Szwajcaria

Re: Twoje wymarzone miejsce na spędzenie wakacji?

wyspa Bali

Re: Twoje wymarzone miejsce na spędzenie wakacji?

Jakieś spokojne miejsce, z daleka od tłumów, najlepiej na wsi. Jeszcze nie do konca sprecyzowany kierunek. Może znacie takie miejsce? :)

Re: Twoje wymarzone miejsce na spędzenie wakacji?

malediwy, hawaje

Re: Twoje wymarzone miejsce na spędzenie wakacji?

W Polsce czy za granicą? 

 

Za granicą polecam Maderę Obecnie wiele biur podrózy ma wycieczki do tego kraju. Wyspa jest wprost przepiękna, zielona oraz oferuje bardzo wiele ciekawych zabytków jak równiez i krajobrazów. Cudowne są Azory, aczkolwiek tutaj lot może być problematyczny.

 

Za to w Polsce polecam wybrać sie do Świętokrzyskiego i do Chęcin. 

Świetne krajobrazy

Odrestaurowany średniowieczny zamek

Dobre ceny

No i nie jest to jeszcze tak bardzo zatłoczone turystycznie miejsce

 

Noclegów w Chęcinach polecam szukać na tej stronie USUNIĘTO REKLAMĘ - jest tutaj największy wybór w sieci. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Twoje wymarzone miejsce na spędzenie wakacji?

Chciałabym zwiedzić cały świat najchetniej, chyba nie mam wymarzonego miejsca, trochę pozwiedziaąłm ale teraz bardziej doceniam uroku PL, chcę do każdego zakątka się wybrać naszego kraju, na wakacje planujemy znów jechać nad morze, znacie jakieś ciekawe lokalizacje?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: