Tusz do rzes ktory Nie Plowieje -nie wyblaknie w ciagu dnia?

  • 2012-05-24, o 20:05
  • 33
  • 11 292
  • 25
  • 31

Tusz do rzes ktory Nie Plowieje -nie wyblaknie w ciagu dnia?

Dziewczyy czy znacie jakis tusz do rzes ktory ma nasycona czern nie plowieje po godzince NIE BLAKNIE ?-dalej jest nayscony nie jakis suchy wyblakniety?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Tusz do rzes ktory Nie Plowieje -nie wyblaknie w ciagu d

ja polecam z firmy EVELINE .. weszły dość niedawno: zielony, niebieski, czarny i chyba czerwony.. zielony i czarny bardzo fajne !

Re: Tusz do rzes ktory Nie Plowieje -nie wyblaknie w ciagu d

Aiszko,,hmm a sa jakies ,ktore to powoduja???u mnie zaden nie plowieje,..a skoro spotkałas sie z tym,to moze spróbuj najpierw rzesy pomalowac kredką a pozniej na to maskarą....co do tuszu,to moze spróbuj loreal ,lash architect 4 D...z tuszy znalazłam juz swoj ideał i nie zamienie...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Tusz do rzes ktory Nie Plowieje -nie wyblaknie w ciagu d

Ja też nigdy sie nie spotkałam z tym żeby tusz w ciągu dnia mieniał kolor...zawsze pozostaje taki jaki był rano. Jeśli to tylko w przypadku jednego tuszu to może jest juz przeterminowany albo był źle przechowywany?

Re: Tusz do rzes ktory Nie Plowieje -nie wyblaknie w ciagu dnia?

pierwszy raz sie z takim czymś spotykam żeby tusz blakł w ciągu dnia

Re: Tusz do rzes ktory Nie Plowieje -nie wyblaknie w ciagu dnia?

Mnie też zaden z tuszy nie zblakl a używałam ich bardzo duzo

Re: Tusz do rzes ktory Nie Plowieje -nie wyblaknie w ciagu dnia?

pierwszy raz sie z takim czymś spotykam żeby tusz blakł w ciągu dnia

2015-09-04 14:25:13 autor monika212121

ja też nie spotkałam się wczesniej z czymś takim :)

Re: Tusz do rzes ktory Nie Plowieje -nie wyblaknie w ciagu dnia?

nawet nie zwracam na takie rzeczy uwagi

Re: Tusz do rzes ktory Nie Plowieje -nie wyblaknie w ciagu dnia?

Tusz Lovely

Re: Tusz do rzes ktory Nie Plowieje -nie wyblaknie w ciagu dnia?

Jak dla mnie najlepszy jest tusz z L'Oreala So Couture. Jest dostępny w sklepie LM. Ostatnio był nawet w promocji i sama kupiłam :)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Tusz do rzes ktory Nie Plowieje -nie wyblaknie w ciagu dnia?

Kurczę ja czekam na promocje w Rossmanie żeby kupić ten Volume Milion Lashes. Póki co używam Rimmel Extreme Lashes(?), taki dość popularny tusz. Bardzo go lubię.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: