Tusz do rzęs Rimmel Wonder`full

  • 2015-07-25, o 04:29
  • 43
  • 17 156
  • 35
  • 38

Tusz do rzęs Rimmel Wonder`full

Witam. Chciałabym polecić tusz od Rimmela. Zauważyłam, że moję rzęsy stały się jakieś ładniejsze i odzywione :) Dodatkowo zwiększa objętość i pozostawia elastyczne rzęsy :) Mogę go je polecić dzięki pewnej stronce. Jeżeli chciałbyście też skorzystać z ich oferty to podaję linka: http://tnij.org/diamondmakeup Są tam też inne kosmetyki. Gorąco pozdrawiam :)

Re: Tusz do rzęs Rimmel Wonder`full

Kiedyś zastanawiałam się nad jego kupnem ale jednak się nie zdecydowałam z powodu wypływu kilku negatywnych opinii na jego temat.. ze skleja rzęsy itd. Jednak ostatnio znów o nim myślę. Ma któraś z was porównanie go z tuszami Maybelline? ;)

Re: Tusz do rzęs Rimmel Wonder`full

hmm oglądałam sobie przed chwilą ten tusz w internecie i powiem szczerze ma całkiem fajna szczoteczka,jaka jest jego normalna cena ,czy  fajnie pogrubia rzęsy (bo na takim efekcie zalezy mi najbardziej) i po jakim czasie uzytkowania wysycha ?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Tusz do rzęs Rimmel Wonder`full

To jest tra wersja tuszu z olejkiem arganowym? 

Re: Tusz do rzęs Rimmel Wonder`full

To jest tra wersja tuszu z olejkiem arganowym? 

2015-07-25 11:21:06 autor perla

 

Tak, dokładnie ten ;)

Re: Tusz do rzęs Rimmel Wonder`full

Miałam ten tusz, ale oddałam go siostrze. Jej bardzo pasował, nawet kupiła kolejny.

Do mich krótkich i rzadkich rzęs się nie nadawał. Wole tusze Maybellin.

Re: Tusz do rzęs Rimmel Wonder`full

Tusze Rimmel nigdy mi się nie sprawdzały, więc nawet nie zwróciłam na niego uwagi szczerze mówiąc. :P

Re: Tusz do rzęs Rimmel Wonder`full

ja ogólnie do firmy Rimmel i Astor nie moge się przekonać

Re: Tusz do rzęs Rimmel Wonder`full

Ja jeszcze Rimmela nie miałam ale za to bardzo lubię Maybelline :)

Re: Tusz do rzęs Rimmel Wonder`full

A co powiecie o tuszu Glam eyes? Ponoć dobrze pofrubia i daje efekt wow:) 

Re: Tusz do rzęs Rimmel Wonder`full

Ja miałam ten tusz z Rimmela i jest tragiczny jednym plusem jest to że bardzo ładnie rozdziela rzęsy ale nic więcej z nimi nie robi ;/

Zapraszam bardzo serdecznie na mój kanał na Youtubie:https://www.youtube.com/c/karolcia20026
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: