Turkusowy makijaż

  • 2012-02-06, o 20:20
  • 65
  • 21 557
  • 30
  • 56

Turkusowy makijaż

Witam.
Przedstawiam swój pierwszy makijaż.
Makijaż wykonany ogólnodostępnymi kosmetykami:
- cień jednokolorowy beżowy SEPHORA nr 08 jako baza
- w wewnętrznym kąciku oka kolor turkusowo-zielony z palety 5 cieni SEPHORA nr 11 (miami vibes)
- roztarłam kolorem zółtym z paletki 5 cieni SEPHORA nr 11 (miami vibes)
- zielona kredka INGLOT Soft Precision Eyeliner 30
- czarny tusz

Re: Turkusowy makijaż

Bardzo fajny makijaż!! lubię turkusy, swojego czasu często malowałam się tymi kolorami w sam raz dla przypomnienia turkusu gorących wód

Re: Turkusowy makijaż

Bardzo fajny, ładnie roztarty no i idealny na tą chłodną porę według mnie Jeszcze rok temu tylko turkusami się malowałam. Mam niezliczoną ilość kredek i cieni w tym kolorze. Hehe, oczywiście każdy z tych produktów reprezentuje INNY kolor ("odcień" - jak ktoś woli ) Obecnie ze względu na pracę musiałam przerzucić się na neutrale, ale i tak czasem wracam do turkusu bo to niezwykły kolor

Re: Turkusowy makijaż

No super ten maikijaż Ci wyszedł:) fajne kolorki!

Re: Turkusowy makijaż

Śliczny Też lubię odcienie turkusu

http://historiawlosow.blox.pl/html

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Turkusowy makijaż

Witajcie.

Dzięki za pozytywną ocenę makijażu. To był mój debiut w pokazie makijażu w internecie i nie sądziłam, że zostanie tak pozytywnie odebrany.

Pozdrawiam

Re: Turkusowy makijaż

Witajcie.

Dzięki za pozytywną ocenę makijażu. To był mój debiut w pokazie makijażu w internecie i nie sądziłam, że zostanie tak pozytywnie odebrany.

Pozdrawiam

moniawro

świetnie Ci to wychodzi i z pewnością nie tylko ja chętnie zobaczę jakiś kolejny Twój makijaż

Re: Turkusowy makijaż

Nie do końca widać kolorki ale ogólnie całkiem fajny :)

Re: Turkusowy makijaż

Szkoda, że światło popsuło efekt.

Re: Turkusowy makijaż

Fajny ofekt"ombre", tylko nie bardzo widzę, czy w wewn. części powieki to złoto czy brąz. Ale efekt syper. 

Re: Turkusowy makijaż

nie do konca turkusy do mnie przemawiają

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: