Trądzik ;/

  • 2011-02-10, o 12:15
  • 205
  • 99 130
  • 129
  • 125

Re: Trądzik ;/

U mnie sprawdził się Anti Acne Floslek.

Re: Trądzik ;/

najlepiej przejść się po radę do dermatologa

2018-04-09 19:02:15 autor anan93

Oczywiście że popieram!! Tylko onokresli rodzaj tradziku i powie co robic. 

a to sevolium spoko jest, mi polecila kosmetyczka :)

Życie jest pełne niespodzianek...<3

Re: Trądzik ;/

Moja siostra ma trądzik i wiem, że trudne miała przejścia z nim. Dermatolog polecił jej balsam do twarzy i ciała Cetaphil MD Dermoprotektor, który dostępny jest tylko w aptekach. Siostra sobie go chwali, bo już mniej ma tego trądziku, jest ogólnie mniejszy, zdecydwoanie lepiej wygląda. Ten dermokosmetyk jest p[rzebadany klinicznie, także jest bezpieczny. Ja go od niedawna stosuję na suchą skórę, oraz przemywam sobie twarz z tej samej serii emulsją micelarną Cetaphil EM do mycia. Także spróbujcie dziewczyny

Re: Trądzik ;/

W przypadku trądziku to trzeba przede wszystkim zachować dużą higienę. Warto sprawdzić sobie maseczki z węglem aktywnym, ja używam takich w płachcie od eveline, one dobrze oczyszczają skórę no i działają ekspresowo, są wygodne w użyciu.

Re: Trądzik ;/

Też używam balsamu cetaphil dermoprotektor, sprawdza się naprawdę fajnie bo potrafi nawilżyć ale nie zapycha problematycznej skóry tylko jeszcze walczy z trądzikiem więc dla mnie extra, długo szukałam takiego kosmetyku. 

Re: Trądzik ;/

najpierw to się udać do dermatologa, ja uwazam, ze kazdy ma inna cere i co do trądziku potrzebny jest specjalista, akurat swoj trądzik wyleczylam olejkiem annabelle stay pure, , doprowadzil mi cerę do porzadku

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Trądzik ;/

Aby skutecznie pielŋenować twarz przynajmniej raz do roku powinniśmy udać się na zabieg oczyszczania twarzy. Polecam zapoznać się z artykułem -> http://www.dodarena.pl/przed-wakacjami-chce-oczyscic-twarz/

 

tylko lkarz dermatolog :)) mi pommog

Re: Trądzik ;/

Nie ma dla wszystkich jednego lekarstwa na trądzik. Sama teraz testuję różne specyfiki, bo stan mojej cery nagle się mocno pogorszył. 

Re: Trądzik ;/

A myślałyście w ogole o tym, żeby przejsć się nie tylko do dermatologa, ale też endokrynologa albo zbadać tarczyce? Trądzik jest często symptomem problemów hormonalnych i to dopiero ich zwalczenie może cokolwiek dać.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: