Trądzik ;/

  • 2011-02-10, o 12:15
  • 205
  • 99 271
  • 129
  • 125

Re: Trądzik ;/

Fajna metoda, nie słyszałam o takiej... Chyba sama się pokuszę o tę maseczkę z aspiryny

Re: Trądzik ;/

też muszę koniecznie wypróbować taką maseczkę ): super, że można ją samemu zrobić w domku

Re: Trądzik ;/

Do "moniontko1986" i innych:) chcialabym odniesc sie do filmu, ktory mozna obejrzec kilkajac na przytoczony przez Ciebie link:) ja "niestety" trafilam na tamta strone wczesniej.. mowie niestety dlatego ze porady okazaly sie nie do konca takie rewelacyjne. Ta pani prezentuje Diacneal (w tej chwili juz chyba jest pod nazwa Triacneal) moze nie dokonca w tym filmie ..ale napewno ma jeszcze jeden poswiecony tylko na Diacneal..pragne wszystkich uczulic ze mimo raczej dobrych opinii.. nie na wszystkich dziala ten krem a innym nawet szkodzi:) nie mowiac juz o wydanych pieniazkach.. stan mojej twarzy byl tragiczny po stosowaniu tego specyfiku.. oczywiscie nasluchalam sie w tym filmiku zeby absolutnie nie bac sie tego ze moze byc na poczatku pogorszenie i zeby nie przerywac kuracji.. wiec uznajac to za prawde .. sluchalam sie zalecen:) ale moja skora sie luszczyla,byla przesuszona, odczuwalam niesamowite pieczenie na twarzy ..bylam cala czerwona.. a efektow pozytywnych zadnych.. zadnych! tak naprawde pozniej musialam zastosowac kuracje zeby sie zregenerowac i moc pokazac bez makijazu komukolwiek bo stan mojej twarzy byl okropny:) dlatego zastanowcie sie dwa razy zanim kupicie Diacneal/Triacneal bo nie na wszystkich ma zbawienne dzialanie:)

Re: Trądzik ;/

osobiście sama nie próbowałam tego akurat raczej toniki i kremy, nie zaryzykowalam poniewaz mam wrażliwą skóre a z opini wiem ze jest to bardzo drastyczna kuracja jak i la roche efacler k tez tak samo działa . Dlatego udać wolałam się do kosmetyczki i wyleczyć to..... a sama stosowałam cliniq trzy kroki .... dobrała mi pani do typu skóry i kupiłam i efekty sa rewelka .... bo moja skóra jest wrażliwa bardzo i ostrożnie postępuje z takimi specyfikami....

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Trądzik ;/

ksksksks dzieki za informacje bo ja juz chcialam leciec kupic ten specyyfik ze wzgledu na dzialanie złuszczające ...ale jednak chyba nie....hmm...myslalam ze ta Avene jest raczej dobra bo tutaj do tanich to nie nalezy..pozdrawiam

Re: Trądzik ;/

ja tez sadzilam, ze Avene to cos lepszego.. zwlaszcza patrzac na ceny:) oczywiscie to ze dla mnie nie okazaly sie dobre ich preparaty nie znaczy, ze Wam by nie pomogly (jak sprawdzalam kiedys to Triacneal/Diacneal miał bardzo dobre opinie na forach) ale przestrzegam zeby nie fascynowac sie efektami u innych i chwilke sie nad zakupem zastanowic, moja skora okazala sie zbyt wrazliwa na jego dzialanie:)

Re: Trądzik ;/

wiele moich znajomych stosowało tą kuracje i opinia była że rewelacyjne są te specyfiki z filmiku kasi tylko trzeba wiedziec jak je stosowac i nie popełnic gafy .......takze nie zrazajcie sie bo zawsze musi byc gorzej zeby było lepiej

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Re: Trądzik ;/

Bardzo dziękuje wszystkim za odpowiedzi:)
Przepraszam ale nie miałam kompletnie czasu i możliwości żeby włączyć się do dyskusji. Dzięki za filmik. Kasie oglądam już od dawna. Myślę że ma ogromna wiedzę. Jak na razie zastosuje do zaleceń dermatolog. Jestem dopiero na samym początku wiec wole nie eksperymentować tylko trzymać się zaleceń.
Co do 3 kroków cliniq to jednak chyba mnie nie stać.Wiem ze to na pewno bardzo pomaga bo miałam kiedyś próbki i jak na krótkie stosowanie były super, ale ten antybiotyk totalnie mnie spłukał;/ Ogólnie bardzo się boje bo nasłuchałam się dużo że po antybiotyku jest poprawa ale jak się przestanie stosować to wszystko wraca ze zdwojona siłą, a z drugiej strony myślę że jakby to pomogło to może potem tylko jakieś maści będą i zejdzie.Ogólnie to nie jest takie bardzo poważne bo nie mam całej buzi obsypanej(nos i okolice policzków, broda i tyci czoło), ale zaczyna mnie to już bolec i widzę że robią się grudki i zmiany ropne.W ogóle doszłam do wniosku że wywalam wszystkie rzeczy do pielęgnacji twarzy bo to sam szit za przeproszeniem co teraz ludziom wciskają.Wole wydać więcej pieniędzy i mieć 1 db kosmetyk niż całą szafkę i wszystko szkodzi i wysusza. Kiedyś mi nic nie przeszkadzało ale teraz już co innego.
Prosze Was o jeszcze jedna rade.Ponieważ zarówno te leki jak i maść działa na zasadzie złuszczenia naskórka i wyrzucenia wszystkiego na zewnątrz w celu oczyszczenia (tego boje się najbardziej) to moja skóra zaczyna się łuszczyć.Dlatego chciałam zapytać jaki dobry i naturalny krem mi polecicie na to żeby to nawilżyć.Zapomniałam zapytać tej dermatolog o to ale na takiej ulotce od niej jak mam stosować krem jest napisane że można stosować Cetaphil. Szczerze to własnie sama sie nad tym zastanawiałam, ale zanim polece do apteki zapytam Was- może znacie coś lepszego w dobrej cenie. Zeby nie podrażniało i było łagodząco-lecznicze.

Re: Trądzik ;/

A jeszcze co do wieku. Mam 21 lat i nigdy nie chorowałam na żaden trądzik jak zwykła nastolatka czasem zobaczyłam 1 krostkę i siałam panikę ale mijało kilka dni i nie było śladu. Dlatego to mnie tak niepokoi bo to zaczyna się w coś większego przeobrażać;/ a chyba w tym wieku raczej wszystko się zaczyna normować...
Wiadomo że to uciążliwe ale już sobie postanowiłam że będę konsekwentna i przeprowadzę całą kuracje bez wahania.Nie wyciskam niczego i w ogóle staram się nie dotykać twarzy choć to bardzo trudne bo czasem mnie to swędzi... Powiedzcie co mogę robić żeby to wszystko miało lepszy skutek? Tak jak napisałam na początku staram się jakoś naturalnie organizm wzmocnić(żywność, ćwiczenia) żeby miał sile to wszystko wyrzucić ale nie wiem co jeszcze?
Tak szczerze mówiąc bardzo mnie to przybiło, mam wielkiego doła przez to wszystko i czuje się źle, ciągle o tym myślę i przeżywam.Wzrok mam wbity w chodnik, nic mnie nie cieszy.. Wygląd nie jest dla mnie najważniejszy ale jak tak chodzę bez tego makijażu ludzie na mnie patrzą wydaje mi się że każdy na to zwraca uwagę że jestem gorsza;/

Re: Trądzik ;/

Moja droga głowa do góry każdy ma jakąs metodę sposób predzej czy pozniej znajdziesz ją to kwestia prób i błędów .....a co do wieku to wcale nie jest tak ze 21 lat to okres końcowy trądzik ma się nawet do 45 roku życia
pozdrawiam

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: