Top Coat - Co polecacie ? ;)

  • 2015-06-20, o 22:17
  • 55
  • 26 953
  • 43
  • 41

Nie zaskoczę, Seche Vite. A z takich mniej znanych, hurtownia Allepaznokcie ma dobry w swojej ofercie :)

Z inglota jest dobry

seche vite

Re: Top Coat - Co polecacie ? ;)

Z Golden rose jest świetny

Re: Top Coat - Co polecacie ? ;)

z pełną odpowiedzialnością polecam top coat z sally hansen mega shine. Używam niezmiennie od chyba już 7 lat, manicure spokojnie wytrzymuje u mnie tydzień (mam zdrowe, dobre paznokcie + stosuję dobre lakiery. porównywalnie u mojej siostry z tym top coatem manicure wytrzymuje 4 dni, podczas gdy normalnie już na drugi dzień ma odpryski), nadaje piękny połysk, tak, że często dziewczyny pytają mnie, czy mam hybrydy. :) 

2015-11-24 13:00:26 autor zima666

Bardzo ją lubię

Re: Top Coat - Co polecacie ? ;)

Z golden rose- masz zestaw, w ktorym jest lakier, top coat i do tego teraz dorzucają sonde do zdobienia paznokci. Caly zestaw kosztuje 23 zl, co przy tak dobrej jakosci i gratisie jest naprawde niska ceną. Uzywam tylko tego top coatu i daje bardzo fajny efekt na paznokciach- przez ponad tydzien nie musze sie martwic o swoje paznokcie, bo wygladaja jak od kosmetyczki. Dorzucam zdjecie z gogla :)

Re: Top Coat - Co polecacie ? ;)

ja polecam top coat z zestawu od golden rose, zestaw jest peodigy duo gel ale top coat nadaje się również do innych kalierów. ogólnie sam w sobote ten zelowy zesta jest genialny- chyba podaruję kumpeli pod choinkę :) bo widziałam ten zestaw na stoisku + sonda do robienia zdobień gratis :) całośc za 22,90 bodajże :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

seche vite :)

Re: Top Coat - Co polecacie ? ;)

Żelowy Z Golden rose

Re: Top Coat - Co polecacie ? ;)

z pełną odpowiedzialnością polecam top coat z sally hansen mega shine. Używam niezmiennie od chyba już 7 lat, manicure spokojnie wytrzymuje u mnie tydzień (mam zdrowe, dobre paznokcie + stosuję dobre lakiery. porównywalnie u mojej siostry z tym top coatem manicure wytrzymuje 4 dni, podczas gdy normalnie już na drugi dzień ma odpryski), nadaje piękny połysk, tak, że często dziewczyny pytają mnie, czy mam hybrydy. :) 

2015-11-24 13:00:26 autor zima666

Bardzo ją lubię

2015-12-14 10:18:16 autor polo12

również polecam

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: