Top Coat - Co polecacie ? ;)

  • 2015-06-20, o 22:17
  • 55
  • 26 989
  • 43
  • 41

golden rose jest dość dobry

Re: Top Coat - Co polecacie ? ;)

Nie wiedziałam, że Golden Rose ma w ofercie Top Coaty :)

Re: Top Coat - Co polecacie ? ;)

Faktycznie Seche Vite ma wiele pozytywnych opinii i nic dziwnego, jest bardzo dobry. Co prawda nie miałam go nigdy ale kilka razy pożyczałam go od koleżanki i świetnie się sprawdzał. Używałam też kiedyś topu z Miss Sporty, też jest dobry i dużo tańszy ale jeśli miałabym wybierać to zdecydowanie Seche Vite.

Re: Top Coat - Co polecacie ? ;)

Top coat z Golden Rose. Fajny i nie drogi.  

Re: Top Coat - Co polecacie ? ;)

z golden rose

Re: Top Coat - Co polecacie ? ;)

Kiedyś używałam odżywki 3 w 1Eveline i nie byłam z niej zadowolona, teraz używam żelowej odżywki wzmacniająco-utwardzajacej z Avonu i ta sprawdza się zdecydowanie lepiej

Re: Top Coat - Co polecacie ? ;)

Jeśli chcecie taniej niż Seche Vite i bez odprysków i kruszeń jak przy Golden Rose, to od siebie polecam top coat od i-nails. Dobry i trwały, za bodajże 8zł.

Re: Top Coat - Co polecacie ? ;)

Mam Top Coat z Wibo - ulubieniec, Matowy top coat z Golden Rose - równie świetny i Top Coat z serii Carnival w numerze 01 również GR - równie dobry jak poprzednicy. :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Top Coat - Co polecacie ? ;)

Polecam top z Sally Hansen "Mega Shine" wg producenta trzyma do 10dni (tyle osobiście nie miałam, bo nie lubię długo nosić jednego koloru;) ) trzyma się bardzo dobrze, nie gęstnieje zbyt szybko w pojemniczku i co ważne - daje świetny efekt. Trzeba nakładać go dość dokładnie , ale tez szybko żeby nie zaczął się ciągnąć lub nie powychodził bąble. W noszeniu baaardzo fajny, no i nie gęstnieje szybko (jak np. wibo po 2tygodniach) przez co posłuży bardzo długo ;)

Re: Top Coat - Co polecacie ? ;)

dobrze wiedzieć

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: