Toaletka - tak czy nie?

  • 2015-07-06, o 18:56
  • 123
  • 33 508
  • 76
  • 95

Toaletka - tak czy nie?

Hej dziewczyny, 

właśnie robie remont w swoim pokoju i mam wielki dylemat, zakupić toaletkę czy nie? Czy myślicie że własna toaletka to dobry pomysł? Wy macie swoje toaletki? :)

Re: Toaletka - tak czy nie?

hmm jesli masz duzy pokój to czemu nie chociaż z drugiej strony toaletka to raczej  do sypialni bardziej pasuje ,ja mieszkam w bloku i mam raczej mały pokój ,moje kosmetyki tzn "kolorówkę" trzymam w dwóch szufladach ,reszta czyli pędzle i lusterko stoi na komodzie. ja też nie mam az tylu  kosmetyków wiec nie chciałabym zeby toaletka zagracala mi w pewnym sensie pokoj ale jesli ktos ma duzy pokój i duuzo kosmetyków to toaletka nie jest  głupim pomysłem, moim zdaniem oczywiście...

Re: Toaletka - tak czy nie?

Właśnie mam ten problem, że mam duży pokój a toaletka marzy mi się bardzo, z drugiej jednak strony pokój to jednak pokój a nie sypialnia, która właśnie większości kojarzy się z toaletką.

Zastanawiam się nad typową toaletką albo toaletką z Ikei z serii Malm, która nieziemsko mi się podoba mimo, że jest naprawdę prosta. Ma tylko szufladę ale myślę, że zmieściłabym tam większość kosmetyków a do malowania wystarczyło by mi zwykłe lusterko położone na tej toaletce :)

Re: Toaletka - tak czy nie?

jeśli to nie jest taka typowa toaletka , masz duzy pokój i marzyłaś o niej od dawna to nie ma się nad czym zastanawiać...!

Re: Toaletka - tak czy nie?

Dokładnie, toaletka to moje małe marzenie i chyba faktycznie ją zakupię :) 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Toaletka - tak czy nie?

Ja też uważam, że jeśli masz miejsce i od dawna chciałaś mieć to czemu nie ;)

Re: Toaletka - tak czy nie?

To w takim razie pozostaje mi tylko wybór która, chyba postawie na Ikeę :)

Re: Toaletka - tak czy nie?

Gdybym miała możliwość i miejsce to z pewnością zakupiłabym toaletkę. Tylko mi się zawsze marzy w jakimś fajnym kolorze np.lawendowym. Najprościej kupić białą i ją przemalować ;)

Re: Toaletka - tak czy nie?

Mi raczej będzie pasowała biała, gdyż większośc mebli będzie białych a ściany są w kolorze szarym :)

Re: Toaletka - tak czy nie?

marzę o toaletce <3

 białej... marzenie <3

Re: Toaletka - tak czy nie?

Też zawsze chciałam mieć toaletkę, ale mam za mało miejsca... :(

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: