Toaletka naszej LadyMakeUp

  • 2012-03-30, o 13:22
  • 43
  • 14 221
  • 22
  • 32

Re: Toaletka naszej LadyMakeUp

oj Monia...może po prostu to zbyt intymne:)? te wszystkie room tour i inne filmy typu "moje zakątki":)

picjafly

Moja droga to tylko toaletka ....a nie sypialnia i szuflady z bielizną zresztą nie ważne ...

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Re: Toaletka naszej LadyMakeUp

Jestem za!

"If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, than everything that happens in between can be dealth with."Michael Jackson

Re: Toaletka naszej LadyMakeUp

ja także podpisuję się pod tym postem

Re: Toaletka naszej LadyMakeUp

Dziewczyny, ja po prostu nie mam toaletki ;p może kiedyś jej się dorobię, w obecnym mieszkaniu nie ma miejsca
poza tym mam tak wszystko porozwalane, że aż wstyd się przyznać ;p ale jeśli kiedyś się z tym uporam - dam Wam znać ps. znacie jakieś fajne strony, magazyny o projektowaniu i aranżacji wnętrz?:)

Re: Toaletka naszej LadyMakeUp

więc życzę Ci twojej wymarzonej toaletki!

Re: Toaletka naszej LadyMakeUp

Program w TV "Dekoratornia", ale w necie też powinnaś go gdzieś znaleźć. Jak w wyszukiwarce internetowej wpiszesz "urządzanie wnętrz" czy coś w tym rodzaju to wyświetli się kilka fajnych stron, np. dobrzemieszkaj.pl, foorni.pl

"If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, than everything that happens in between can be dealth with."Michael Jackson

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Toaletka naszej LadyMakeUp

ja tez nie mam toaletki

Re: Toaletka naszej LadyMakeUp

A ja od przeniesienia wszystkich kosmetyków poza łazienkę gdzie ciągle wilgoć i gorąco, właśnie poluję na jakąś zaniedbaną używaną toaletkę aby sobie odremontować i pokolorować w jakimś ładnym pastelowym kolorze. Coś jak tutaj: http://imgur.com/a/P3BuX

Re: Toaletka naszej LadyMakeUp

Ja tez ciągle nie mam swojej toaletki ale ciągle szukam :)

Re: Toaletka naszej LadyMakeUp

Też bym chciała toaletke ale niestety brak funduszy i miejsca w pokoju. Może w przyszłym rokusie dorobie
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: