The Body Shop

  • 2011-12-28, o 13:29
  • 43
  • 16 067
  • 26
  • 38

The Body Shop

Zapewne większość z Was zna markę Body Shop. Czy macie jakies ulubione, sprawdzone produkty?
Ja jestem bardzo zadowolona z masła do ciała (mam 2: o zapachu różowego grapefruita i mango). Super nawilża, ma świetną konsystencję przez co wystarczy odrobina dla uzyskania nawilżonej skóry, a zapach jest bardzo intensywny i długo się utrzymuje.
Mam też kuleczki brązujące do makijażu - też fajne, choć nie zawsze je używam

Mademoiselle

Re: The Body Shop

Nie miałam nigdy niczego z tej firmy, ale moja koleżanka która mieszka w Anglii jest uzależniona od tych kosmetyków Bardzo je chwali.

Re: The Body Shop

mialam juz zel pod prysznic, masła, kremy do rąk, peelingi...i wiecie co? uzaleznia...ale juz sie wyleczyłam...nie widze nadzwyczajnych rezultatow...za ta cene uwazam placimy głownie za zapach...sa tansze ospowiedniki:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: The Body Shop

A mogłabyś ją kiedyś podpytać co konkretnie poleca?

Mademoiselle

Re: The Body Shop

oj, mnie też podobają się zapachy tych kosmetyków, ale kupiłam balsam raz, bo po 1. w Polsce sa cięzko dostępne (mało sklepów BS), a po 2. - jak na nasze standardy to drogo wychodzą... Ale zapachy boskie, to trzeba przyznac

Re: The Body Shop

The Body Shop miałam okazje wypróbować tylko żel antybakteryjny, ale teraz przymierzam się do zakupu jakiegoś masła do ciała.. jednak trochę popieram zdanie picjafly że głównie płacimy za zapach :)

Re: The Body Shop

ja jeszcze nigdy nie miałam nic z tej marki

Re: The Body Shop

Ja zawsze poluje na świąteczne (tudzież poświąteczne) promocje gdzie mamy 400ml za cenę 200ml, wtedy cena tak bardzo nie boli. Używam masła do ciała shea butter i nie zamieniłabym na nic innego głównie dlatego, że mam strasznie wrażliwą skórę i po goleniu tylko to mnie nie podrażnia.

Re: The Body Shop

Masła do ciała z The Body Shop są moimi ulubionymi, zawsze mam przynajmniej jedno opakowanie w użyciu a drugie w zapasie :)

Re: The Body Shop

Te masła są bardzo drogie. Miałąm je okazję wypróbować u kokleżanki. Jednak nie za taką cenę, nie zachwyciły mnie.  

Re: The Body Shop

nie opłaca się kupować u nich

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: