The Balm

  • 2015-08-14, o 17:31
  • 34
  • 9 128
  • 21
  • 31

The Balm

Hej dziewczyny zastanawiam się nad kupnem bronzera firmy The Balm i nie mogę zdecydować się na który. Pod uwagę biorę: Bahama Mama, Balm Desert, Betty Lou- Manizer.

Który wybrałybyście? Macie te produkty? Jeśli tak, proszę o opinię na ich temat ;) Z góry bardzo dziękuję za pomoc :*(h)

Re: The Balm

Bronzer Bahama Mama nadaje się idealnie do konturowania, bo ma chłodny odcień. Pozostałe są raczej w ciepleszej tonacji i są lepsze do ciemniejszej karnacji, albo do zrobienia sobie opalenizny.

Re: The Balm

Większość osób poleca Bahamę Mamę i widziałam na zdjęciach, że faktycznie jest tak jak Olcia mówi, że Bahama Mama nada się do konturówania a reszta raczej do ocieplenia karnacji :)

Re: The Balm

To zależy do czego chcesz go używać. Każdy z tych co wymieniłaś jest inny i daje inny efekt

Re: The Balm

Polecam Bahama Mama :)

Re: The Balm

chciałabym używać któryś z tych produktów do podkreślenia konturów twarzy, ożywienia jej, nadania koloru. Nie zależy mi na mocnym konturowaniu tylko dla nadania delikatnego efektu trójwymiarowości. :)

Re: The Balm

Bahamkę też można nakładać lekko i będziesz miała ten sam efekt, a pozostałe mogą nie podpasować swoją cieplejszą barwą.

Ja jestem za BM. :o

Re: The Balm

W takim razie tak jak wspomiano wczesniej - Bahama mama

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: The Balm

Chyba bahama mama, o ile nie jest za ciemny dla jasnej karnacji, której jestem posiadaczką.  

Re: The Balm

Bahama Mama :)

Re: The Balm

oczywiście bahama mama

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: